Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Solária Ultrasun
Solária Luxura
Solária Megasun
Solária UWE
Vertikální solária
Akce a slevy

Kontakt

Solária a solární kosmetika

Tel.: 603571264

Email: solaria@seznam.cz

náš facebook

SUPER SLEVA!

bio kosmetika

natáčení videa

Navštivte Fotky-celebrity.cz

Dezinfekce

Gel proti celulitídě Oranjito 200 ml (o.č. )

Cena s DPH: 199 Kč Cena bez DPH: 164.46 Kč

Koupit
Ks

Dostupnost: Skladem Výrobce: Oranjito
Gel proti celulitídě Oranjito 200 ml | Klikněte pro větší fotografii
Oranjito anti cellulite gel

Gel proti celulitídě s prohřívacím efektem je vysoce účinný přípravek proti celulitídě s aktivním komplexem Max.effect, který napomáhá odstranění celulitídy.

Působí ve dvou fázích:

1) prohřátí způsobí urychlení buněčného metabolismu, což má za následek redukci podkožního tuku
2) způsobuje prokrvení inkriminovaných míst, rozšíření kožních a podkožních cév, čímž dojde k výraznému zlepšení odvodu toxických látek a splodin

Nanese se na postižená místa a důkladně vmasíruje.

Celulitída a její odstranění:
Odstranění celulitidy je individuální, u některých jedinců bohužel dokonce vyloučené. V každém případě lze příznaky snížit či minimalizovat. Není vhodné používat jakékoliv drastické metody a léčbu vždy absolvovat pod dohledem lékaře.

Odstranění nebo zmírnění celulitídy napomáhá:

SPORT:

Velice důležitý je výběr pohybové aktivity. Některé sporty mohou dokonce stav zhoršit. Proto je celulitída znatelná dokonce u vrcholových sportovců. Nedoporuče se volejbal, basketbal, squash. Vhodná je dlouhá chůze, kolo, aerobic, tanec, plavání, běh.

LYMFATICKÁ DRENÁŽ:

Lymfatická (mízní) drenáž je jemná a odborná technika, popdobná masáži. Aktivuje se při ní podkožní lymfatický systém velmi pomalými tahy a tlaky na kůži podle daných pravidel respektujících jeho přirozenou funkci a anatomii. Tato technika má zásadní význam pro ovlivnění celulitidy, avšak efektivně ji mohou provádět pouze odborníci – vyškolení lékaři lymfologové a lymfoterapeuti.

STRAVA:

zvláštní dieta pro kompletní odstranění celulitídy bohužel neexistuje. Nepříznivě působí především jojo efekt – neustálé a výrazné kolísání váhy. Doporučuje se vyloučit ze stravy nebo alespoň výrazně omezit cukr, sladkosti, uzeniny, chipsy, instantní výrobky, bílé pečivo, kečup, majonézy atd. Doporučuje se naopak ovoce, čerstvá zelenina, celozrnné pečivo, drůbež, ryby, obiloviny, bílé jogurty, luštěniny. Velice důležité je dodržovat pitný režim, minimálně 3 litry denně. Vhodná je neperlivá voda, bilinné čaje, vylisované ovocné a zeleninové šťávy, nápoje podporující metabolismus.

PŘÍPRAVKY PROTI CELULITÍDĚ:

kvalitní kosmetické přípravky napomáhají zmírnění celulitídy. Velice důležitý je způsob aplikace, a to postupným vtíráním a masírováním. Doporučujeme velice účinný gel proti celulitídě ORANJITO ANTI CELLULITE GEL, který již několik let patří k oblíbeným kosmetickým přípravkům proti celulitídě.

UŽÍVÁNÍ PREPARÁTŮ A TABLET:

Žádné zázračné preparáty na odstranění celulitídy neexistují. Jejich užívání se doporučuje pouze jako doplněk komplexní terapie.

LIPOSUKCE:

Jedná se o chirurgickou metodou - odsátí tuku. Tato metoda je vhodná v případech, kde se všemi dostupnými metodami nepodařilo odstranit tukové polštáře, zejména v problémových partiích, jako jsou stehna, hýždě a břicho. Nezbytná je odborná konzultace s lékařem.

ZMĚNA ŽIVOTNÍHO STYLU:

Kromě stárnutí a nadváhy podporuje vznik celulitidy stres, nedostatek pohybu, hormonální antikoncepce, těhotenství, puberta, období přechodu, kouření a pití alkoholu a především genetická dispozice. Ukládání tukových zásob kolem hýždí a na stehnech může podporovat i opakované prochládání těchto partií, špatné stravovací návyky a nedostatečný příjem tekutin. Proto je důležité se vyvarovat těchto rizikových faktorů.
 
NETESTUJEME NA ZVÍŘATECH!

Po opalování na slunci i v soláriu je důležité používat krémy po opalování.

SLOŽENÍ NAŠÍ SOLÁRNÍ KOSMETIKY, AKTIVNÍ LÁTKY A JEJICH ÚČINKY NAJDETE ZDE.

NAŠE KOSMETIKA DO SOLÁRIA NEOBSAHUJE KLAMAVÉ SAMOOPALOVACÍ PŘÍSADY!!!

NEDOPORUČUJEME POUŽÍVAT PŘED OPALOVÁNÍM SOLÁRNÍ KOSMETIKU SE SAMOOPALOVACÍMI PŘÍSADAMI, MŮŽE TO BÝT PRO VÁS NEBEZPEČNÉ! PO APLIKACI SAMOOPALOVACÍCH PŘÍPRAVKŮ JE VAŠE PLEŤ SICE HNĚDÁ ALE VŮBEC NENÍ OPÁLENÁ! JE TŘEBA SE ROZHODNOUT, JESTLI CHCETE BÝT JEN HNĚDÍ, NEBO HNĚDÍ A OPÁLENÍ. POKUD CHCETE BÝT JEN HNĚDÍ BEZ OPALOVÁNÍ, ZVOLTE SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK.
Výrobci zejména amerických drahých značek totiž přidávají samoopalovací přísady do některých výrobků solární kosmetiky ke klamnému zvýšení opalovacího "účinku", aby měl zákazník pocit, že jejich výrobek více opaluje, což je velice nebezpečná lež, která ohrožuje vaše zdraví! Někteří zákazníci si bohužel naivně myslí, že lze mít opálenou pokožku již po jedné návštěvě solária. Žádná solární kosmetika takto rychle opálení urychlit nemůže! Samoopalovací přísada způsobí rychlé zhnědnutí, NIKOLIV OPÁLENÍ, to však rychle smyjete, protože se vlastně jedná o druh barvy. Samoopalovací přísady opálení NEZVYŠUJÍ! SAMOOPALOVACÍ ZHNĚDNUTÍ NENÍ OPÁLENÍ! Zákazník se mylně domnívá, že je více opálen, zvýší si opalovací časy a dojde ke spálení pokožky. Nemluvě o nebezpečí, že takto "předopáleni" pojedete k moři. Samoopalovací látky nezpůsobují pigmentaci pleti, jedná se pouze o kosmetickou proceduru, dá se říci, že se jedná o "nabarvení" pokožky, proto vám nerovnoměrné nanesení samoopalovacího krému způsobí šmouhy. Navíc může zabarvit světlé prádlo. Vaše navenek hnědá, ale ve skutečnosti bílá neopálená pleť se tak pod barvou lehce spálí.
Vždy byste se měli při výběru solární kosmetiky informovat, jestli neobsahuje samoopalovací přísady!

Z těchto důvodů naše firma kosmetiku na opalování do solária se samoopalovacími přísadami neprodává!

Více informací o samoopalovacích nástřicích zde.

Vyzkoušejte také naše jedinečné kosmetické výrobky:
Opalovací krémy do solária
Opalovací másla do solária
100% přírodní solární bio kosmetika
100% přírodní bio krém po opalování
přírodní kosmetika
bio kosmetika

Pravidla opalování v soláriu zde.

Dodací podmínky:
Objednaná kosmetika v našem e-shopu je zasílána na dobírku kurýrní službou České pošty "profibalík" v co nejkratším čase.

V případě zájmu o prodej a distribuci solární kosmetiky Oranjito ve Vašem studiu nás kontaktujte na tel.: 777011119. Rádi obratem zašleme velkoobchodní ceník.

Nabídka vybavení pro Vaše solární studio nebo salon:
solária
vertikální solária
kolagenová solária
UV trubice do solária
použitá solária

Veškeré podmínky na našem e-shopu jsou určeny pro koncového zákazníka a řídí se občanským zákoníkem. Objednávky pro SR zde.

Potřebujete zhotovit exkluzivní fotky od špičkového fotografa nebo natočit videoklip? Navštivte naši prezentaci.

V případě zájmu o prodej a distribuci solární kosmetiky Oranjito ve Vašem studiu nás kontaktujte na tel.: 777011119. Rádi obratem zašleme vzorky a velkoobchodní ceník.

.