Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Solária Ultrasun
Solária Luxura
Solária Megasun
Solária UWE
Vertikální solária
Akce a slevy

Kontakt

Solária a solární kosmetika

Tel.: 739092266

Email: solaria@seznam.cz

náš facebook

SUPER SLEVA!

bio kosmetika

natáčení videa

Navštivte Fotky-celebrity.cz

Kosmetické suroviny Rostlinné oleje lisované za studena Jojobový olej lisovaný za studena

Jojobový olej lisovaný za studena 250 ml (o.č. 1057)

Cena s DPH: 349 Kč Cena bez DPH: 288.43 Kč

Koupit
Ks

Dostupnost: Skladem Výrobce: Oranjito
Jojobový olej lisovaný za studena 250 ml | Klikněte pro větší fotografii

JOJOBOVÝ OLEJ LISOVANÝ ZA STUDENA - 100% ROSTLINNÝ OLEJ BEZ KONZERVAČNÍCH LÁTEK

INCI: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil

Synonyma: Buxus Chinensis (Jojoba) Oil; Buxus Chinensis Oil; Jojoba Bean Oil; Jojoba OilL; Jojoba Wax; Jojoba Oils; Jojoba Seed Oil; Oils, Jojoba; Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil; Simmondsia Chinensis Seed Oil; Waxes And Waxy Substances, Jojoba; Jojoba Liquid Wax

Jojobový olej se získává lisováním semen rosliny Jojoba kalifornská (Simmondsia chinensis).
Jojoba kalifornská je jediný druh čeledi jojobovité dvouděložných rostlin z řádu hvozdíkotvaré (Caryophyllales). Jojoba má svůj původ na jihozápadě Severní Ameriky, ve vyprahlých oblastech sonorské pouště a na přilehlých územích USA a Mexika, ale v dnešní době je pěstována na různých místech světa (Španělsko, Indie atd.). Její semena jsou asi 10 až 15 mm dlouhá a připomínají žalud. Obsahují 47 až 62 % kapalného vosku s vysokým obsahem biologicky cenných nenasycených mastných kyselin a vitamínu E. Tento vosk taje již při 7 °C. V pokojové teplotě je tekutý, proto se mu říká "jojobový olej". Je to světle žlutá nežluknoucí kapalina bez vůně. V kosmetice a kosmetickém průmyslu to je velice atraktivní surovina, neboť je velmi dobře vnímána všemi druhy pleti a zejména je vhodná pro vysoce citlivou pokožku. Často ho proto používá i dětská kosmetika jak v různých emulzích, tak i jako samotný dětský olej.

Vlastnosti jojobového oleje, indikace, účinky:
Dobře se vstřebává a dělá pokožku sametově hebkou.
Vhodný pro všechny druhy pleti.
Má přirozený ochranný UV-filtr 3 až 4.
Suchým a lámavým vlasům dodá hebkost, jemnost a navrátí přirozený lesk.
Léčí akné tím, že vyrovnává pH kůže a čistí ji.
Hydratuje pokožku a navrací jí elasticitu (vhodný proti striím).
Je nestravitelný a může být proto součástí redukční diety.

Jojobový olej obsahuje:
mononenasycené mastné kyseliny - kyselina dokosadienová 34 %; kyselina eikosenová 30 %; kyselina eruková 14 %
přírodní antioxydanty - alfa a beta tokoferol

Skupenství: kapalné
Barva: zlato-žlutá
Vůně/zápach: slabá
Rozpustnost ve vodě: nerozpustný
Rozpustnost v etheru: rozpustný
Hustota (20°C): 0,863 - 0,869 g/cm3

Použití:
omlazující, anti-aging a regenerační krémy a emulze; balzámy na rty; výroba mýdel; masážní oleje; šampóny a kondicionéry; séra a masky na vlasy, hydratační tělová mléka, solární kosmetika, bio kosmetika, přírodní kosmetika, domácí kosmetika, tělové máslo, krémy po opalování, hydratační tělová másla, krémy do solária, konopná kosmetika, hydratační krémy na ruce, kosmetika po opalování.

Skladování:
Skladujte v těsně uzavřených obalech při okolní teplotě. Chránit před přímým slunečním zářením, tepelnými zdroji a silnými oxidačními činidly.

Postup zpracování:
Vzhledem k přítomnosti přírodního vitamínu E ve složení Jojobového oleje nežlukne. Není nutné jej nijak zvlášť konzervovat.

UPOZORNĚNÍ:
Žádné rostlinné oleje, ani lisované za studena bio, nevoní tak, jako klasické prodávané kosmetické výrobky, které jsou prakticky vždy doparfémované, jinak by byly neprodejné. Vůně kosmetiky je bohužel jedním z nejdůležitějších faktorů prodeje. Díky tomu vznikl dojem, že například mandlový olej voní krásně mandlemi, ale to je u čistých kvalitních kosmetických surovin vyloučeno. Rafinované rostlinné oleje v naprosté většině nevoní vůbec (součástí rafinace je zbavení oleje vonných částic), některé rostlinné oleje lisované za studena mohou mít vůni lehce připomínající odpovídající rostlinu (ale jen některé), ale nejedná se nikdy o vůni intenzivní a nedá se s vůní kosmetického výrobku vůbec srovnat. Pokud chcete, aby váš doma vyrobený kosmetický přípravek krásně voněl, musíte použít parfém nebo vonnou silici, rostlinné oleje se nepoužívají na parfemaci kosmetiky. Vonné silice (esenciální oleje) jsou velice agresivní na pleť, mohou dráždit pokožku a způsobovat alergie. Vůni rostlin navíc většinou způsobuje něco jiného (například květ) než jádra, ze kterých se olej lisuje.

Na suroviny pro výrobu kosmetiky se nevztahují stejné záruční podmínky, podmínky použití, prodeje a značení jako na kosmetické výrobky.

Fotografie rostlinných olejů a kosmetických surovin jsou orientační, barvy se mohou lišit v závislosti na zobrazení monitoru nebo displaye.
Bio certifikáty kvality najdete zde.

Zde najdete užitečné informace o složení přírodní kosmetiky.  

Požadujete větší množství kosmetických surovin? Poskytujeme objemové množstevní slevy. Zavolejte si o individuální cenovou nabídku na 777011119.

Další kosmetické suroviny pro výrobu domácí kosmetiky:
rostlinné oleje
rostlinné oleje lisované za studena
kosmetické oleje
masážní oleje
rostlinné extrakty
rostlinná másla
vitamíny
hydratační látky
bylinné extrakty
rostlinné extrakty
emulgátory
antioxidanty
konzervační látky
esenciální oleje
zklidňující látky

Naše firma se již více než 17 let zabývá výrobou kosmetiky. Solární kosmetika Oranjito patří díky nejvyšší kvalitě a příznivým cenám dlouhodobě mezi absolutní špičku, díky vysoké kvalitě a jedinečnému designu získaly opalovací krémy do solária Oranjito v celosvětové konkurenci na zahraničním mezinárodním kosmetickém veletrhu první cenu „Zlatá Venuše“ za nejlepší kosmetický výrobek. Prodáváme kvalitní kosmetické suroviny pro výrobu kosmetiky, domácí kosmetiky, přírodní kosmetiky, vlasové kosmetiky, masážní kosmetiky, tělové kosmetiky a bio kosmetiky, které sami dlouhodobě používáme a zaručujeme tak jejich kvalitu. Veškeré suroviny pro výrobu kosmetiky jsou přechovávány ve schváleném skladu a provozovně certifikované pro výrobu kosmetiky a kontrolované hygienou. 

Prodej domácí kosmetiky:
Prodej domácí kosmetiky je zakázán! Domácí kosmetika je určena pouze pro vlastní použití. Pro výrobu kosmetických přípravků určených k prodeji musí mít každý výrobce kosmetiky živnostenský list, schválenou provozovnu, příslušné zkoušky a atesty, každý kosmetický výrobek musí být nahlášen a evidován (CPNP) a výrobce musí platit daně. Domácí výroba kosmetiky by měla splňovat hygienická pravidla.