Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Solária Ultrasun
Solária Luxura
Solária Megasun
Solária UWE
Vertikální solária
Akce a slevy

Kontakt

Solária a solární kosmetika

Tel.: 739092266

Email: solaria@seznam.cz

náš facebook

SUPER SLEVA!

bio kosmetika

natáčení videa

Navštivte Fotky-celebrity.cz

Kosmetické suroviny Kosmetické oleje Medicinální olej

Medicinální olej 1000 ml (o.č. 1101)

Cena s DPH: 109 Kč Cena bez DPH: 90.08 Kč

Koupit
Ks

Dostupnost: Skladem Výrobce: Oranjito
Medicinální olej 1000 ml | Klikněte pro větší fotografii

MEDICINÁLNÍ OLEJ - 100% KOSMETICKÝ OLEJ

INCI: Paraffinum Liquidum

Synonyma: Mineral Oil; Minerální olej; Paraffinum Perliquidum; Deobase; Heavy Mineral Oil; Liquid Paraffin; Liquid Petrolatum; Paraffin Oil; Paraffin Oils; Petroleum White Mineral Oil; Prolatum Oil; White Mineral Oil, Petroleum; Vaselina Liquida

Medicinální olej (minerální olej) se vyrábí frakční destilací ropy. Je to čirý olej složený především z alkanů a cyklických parafinů. Je dostupný jako lehký a těžký vaselinový olej. Námi nabízený produkt je parafínový olej těžký, viskozita při 40° C : 55 - 80 mm2/s. Je příbuzný bílé vazelíně.
Medicinální olej (nebo také parafínový olej, minerální olej) je v kosmetice již dlouho jedním ze základních olejů, který je dobře zapracovatelný v receptuře a spoluvytváří lehké emulze. Je přísadou v pleťových mlécích a krémech i v masážních a koupelových olejích. Nevstřebává se a neobsahuje žádné výživné látky, ale pocitově je velmi příjemný (hebká pleť bez pocitu mastnoty). Nevyvolává žádné alergické reakce. Dlouhá desetiletí je parafínový olej využíván v léčivech, kosmetice, dětské kosmetice, je stálý, neoxiduje a nežlukne.

Vlastnosti medicinálního oleje, indikace, účinky:
Nevstřebává se.
Vhodný do masážních směsí olejů pro intenzivní masáž po zátěžovém tréninku (vydrží velmi dlouho na kůži).
Do koupelových olejů (Samotný není vhodný na pokožku, ale v našem malém průzkumu jednoznačně zvítězil v kombinaci s dalšími výživnými oleji.)
Nepředává kůži prospěšné látky.
Nevyvolává alergické reakce.
Je stálý, neoxiduje a nežlukne.

Medicinální olej obsahuje:
směs kapalných uhlovodíků

Fyzikální vlastnosti:
Skupenství: kapalné
Barva: bezbarvá
Vůně / Zápach: neutrální
Rozpustnost ve vodě: nerozpustný
Rozpustnost v tucích (včetně specifikace oleje): informace nejsou k dispozici
Hustota (20°C): 0,827 - 0,890 g/cm3

Použití:
Medicinální olej se nesmí používat v přírodní kosmetice a bio kosmetice, krémy a emulze, dětská kosmetika, balzámy na rty, masážní oleje, tělová kosmetika, vlasová kosmetika, rtěnky, hydratační tělová mléka, solární kosmetika, domácí kosmetika, tělové máslo, krémy po opalování, hydratační tělová másla, krémy do solária, konopná kosmetika, hydratační krémy na ruce, kosmetika po opalování. Díky své neutralitě se dlohodobě používá v dětské kosmetice a léčivech.

Skladování:
Skladujte při okolní teplotě v těsně uzavřených obalech a v dobře větratelných místech. Chránit před slunečním zářením, tepelnými zdroji a silnými oxidačními činidly. Doporučené materiály pro obaly: Ocel, HDPE (vysoko-hustotní polyethylen). Obaly skladujte odděleně od potravin.

Postup zpracování:
Není nutné jej konzervovat.

UPOZORNĚNÍ:
Žádné rostlinné oleje, ani lisované za studena bio, nevoní tak, jako klasické prodávané kosmetické výrobky, které jsou prakticky vždy doparfémované, jinak by byly neprodejné. Vůně kosmetiky je bohužel jedním z nejdůležitějších faktorů prodeje. Díky tomu vznikl dojem, že například mandlový olej voní krásně mandlemi, ale to je u čistých kvalitních kosmetických surovin vyloučeno. Rafinované rostlinné oleje v naprosté většině nevoní vůbec (součástí rafinace je zbavení oleje vonných částic), některé rostlinné oleje lisované za studena mohou mít vůni lehce připomínající odpovídající rostlinu (ale jen některé), ale nejedná se nikdy o vůni intenzivní a nedá se s vůní kosmetického výrobku vůbec srovnat. Pokud chcete, aby váš doma vyrobený kosmetický přípravek krásně voněl, musíte použít parfém nebo vonnou silici, rostlinné oleje se nepoužívají na parfemaci kosmetiky. Vonné silice (esenciální oleje) jsou velice agresivní na pleť, mohou dráždit pokožku a způsobovat alergie. Vůni rostlin navíc většinou způsobuje něco jiného (například květ) než jádra, ze kterých se olej lisuje. Medicinální olej je neutrální kosmetický olej

Na suroviny pro výrobu kosmetiky se nevztahují stejné záruční podmínky, podmínky použití, prodeje a značení jako na kosmetické výrobky.

Fotografie rostlinných olejů a kosmetických surovin jsou orientační, barvy se mohou lišit v závislosti na zobrazení monitoru nebo displaye.

Zde najdete užitečné informace o složení přírodní kosmetiky.  

Požadujete větší množství kosmetických surovin? Poskytujeme objemové množstevní slevy. Zavolejte si o individuální cenovou nabídku na 777011119.

Další kosmetické suroviny pro výrobu domácí kosmetiky:
rostlinné oleje
rostlinné oleje lisované za studena
kosmetické oleje
masážní oleje
rostlinné extrakty
rostlinná másla
vitamíny
hydratační látky
bylinné extrakty
rostlinné extrakty
emulgátory
antioxidanty
konzervační látky
esenciální oleje
zklidňující látky

Naše firma se již více než 17 let zabývá výrobou kosmetiky. Solární kosmetika Oranjito patří díky nejvyšší kvalitě a příznivým cenám dlouhodobě mezi absolutní špičku, díky vysoké kvalitě a jedinečnému designu získaly opalovací krémy do solária Oranjito v celosvětové konkurenci na zahraničním mezinárodním kosmetickém veletrhu první cenu „Zlatá Venuše“ za nejlepší kosmetický výrobek. Prodáváme kvalitní kosmetické suroviny pro výrobu kosmetiky, domácí kosmetiky, přírodní kosmetiky, vlasové kosmetiky, masážní kosmetiky, tělové kosmetiky a bio kosmetiky, které sami dlouhodobě používáme a zaručujeme tak jejich kvalitu. Veškeré suroviny pro výrobu kosmetiky jsou přechovávány ve schváleném skladu a provozovně certifikované pro výrobu kosmetiky a kontrolované hygienou. 

Prodej domácí kosmetiky:
Prodej domácí kosmetiky je zakázán! Domácí kosmetika je určena pouze pro vlastní použití. Pro výrobu kosmetických přípravků určených k prodeji musí mít každý výrobce kosmetiky živnostenský list, schválenou provozovnu, příslušné zkoušky a atesty, každý kosmetický výrobek musí být nahlášen a evidován (CPNP) a výrobce musí platit daně. Domácí výroba kosmetiky by měla splňovat hygienická pravidla.