Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Solária Ultrasun
Solária Luxura
Solária Megasun
Solária UWE
Vertikální solária
Akce a slevy

Kontakt

Solária a solární kosmetika

Tel.: 739092266

Email: solaria@seznam.cz

náš facebook

SUPER SLEVA!

bio kosmetika

natáčení videa

Navštivte Fotky-celebrity.cz

Kosmetické suroviny Rostlinné oleje lisované za studena Šípkový olej lisovaný za studena BIO

Šípkový olej lisovaný za studena BIO 100 ml (o.č. 1111)

Cena s DPH: 399 Kč Cena bez DPH: 346.96 Kč

Koupit
Ks

Dostupnost: Informujte se na termín Výrobce: Oranjito
Šípkový olej lisovaný za studena BIO 100 ml | Klikněte pro větší fotografii

ŠÍPKOVÝ OLEJ LISOVANÝ ZA STUDENA BIO - KVALITNÍ 100% ROSTLINNÝ OLEJ V BIO KVALITĚ

INCI: Rosa Canina Fruit Oil

Synonyma: Rosa Canina Seed Oil; Dog Rose Seed Oil; Rosa Canina (Dog Rose) Seed Oil; Dog Rose  (Rosa Canina)  Hips Oil; Dog  Rose Fruit Oil; Oils, Rose Hips; Rose Hips Essential Oil; Rose Hips Oil; Rose Hips
Oils

Šípkový olej se získává lisováním jader rostliny Růže šípková (Rosa canina), která roste v mnoha oblastech světa, včetně Jižní Afriky a Evropy. Šípky jsou jedlé a bohaté na vitamíny A, E a C. Zejména na vitamín C, který ale v šípkovém oleji není (je to ve vodě rozpustný vitamin). Olej obsahuje provitamin A (většinou beta-karoten). Nesprávně se říká, že obsahuje retinol (vitamin A), což je vitamin vyráběný výhradně zvířaty z provitamínu A.
Šípkový olej je jedním z nejlepších olejů, jak pro optimalizaci zdravé kůže (regeneraci kožních buněk), tak i pro změkčení a vyhlazení jizev. Je to neocenitelný olej pro přidání snad do všech druhů kosmetických výrobků pro péči o pleť a je fantastický pro ochranu a výživu pleti všech věkových kategorií. Běžně se používá pro různá onemocnění kůže, včetně dermatitidy, akné a ekzémů.

Vlastnosti šípkového oleje, indikace, účinky:
Vhodný pro všechny druhy pleti.
Účinný proti vráskám, striím a jizvám.
Dobře proniká kůží.
Hydratuje, zvláčňuje a regeneruje pleť.
Vytváří ochrannou bariéru na kůži a zabraňuje dehydrataci pokožky.
Hodí se k oživení pleti po slunění a spálení kůže.
Výborný pro ošetření obličeje.
Proti lámání nehtů.
Vhodný pro ošetření dětské pokožky.

Šípkový olej obsahuje:
Olej obsahuje provitamin A (většinou beta-karoten). Má vysoký obsah esenciálních mastných kyselin: kyseliny linolové (PUFA omega-6) a kyseliny linolenové (PUFA omega-3).

Fyzikální vlastnosti:
Skupenství: kapalné
Barva: světle žlutá až oranžová
Vůně / Zápach: charakteristická
Rozpustnost ve vodě: nerozpustný
Rozpustnost v tucích (včetně specifikace oleje): informace nejsou k dispozici
Hustota (20°C): ca. 0,932 – 0,933 g/cm3

Použití:
omlazující, anti-aging a regenerační krémy a emulze, balzámy na rty, výroba mýdel, masážní oleje, šampóny a kondicionéry, séra a zábaly na vlasy, hydratační tělová mléka, solární kosmetika, bio kosmetika, přírodní kosmetika, domácí kosmetika, tělové máslo, krémy po opalování, hydratační tělová másla, krémy do solária, konopná kosmetika, hydratační krémy na ruce, kosmetika po opalování.

Skladování:
Skladujte v těsně uzavřených obalech při teplotě nejlépe do 15°. Chránit před přímým slunečním zářením, tepelnými zdroji a silnými oxidačními činidly. Doporučený materiál: polyethylen, ocel.

Postup zpracování:
Po otevření doporučujeme přidat Rozmarýnový extrakt CO2 (0,05 - 0,1%), nebo před ohřátím složky olejové fáze při výrobě domácí, přírodní a bio kosmetiky, přidat vitamin E (0,1 - 0,2%).

UPOZORNĚNÍ:
Žádné rostlinné oleje, ani lisované za studena bio, nevoní tak, jako klasické prodávané kosmetické výrobky, které jsou prakticky vždy doparfémované, jinak by byly neprodejné. Vůně kosmetiky je bohužel jedním z nejdůležitějších faktorů prodeje. Díky tomu vznikl dojem, že například mandlový olej voní krásně mandlemi, ale to je u čistých kvalitních kosmetických surovin vyloučeno. Rafinované rostlinné oleje v naprosté většině nevoní vůbec (součástí rafinace je zbavení oleje vonných částic), některé rostlinné oleje lisované za studena mohou mít vůni lehce připomínající odpovídající rostlinu (ale jen některé), ale nejedná se nikdy o vůni intenzivní a nedá se s vůní kosmetického výrobku vůbec srovnat. Pokud chcete, aby váš doma vyrobený kosmetický přípravek krásně voněl, musíte použít parfém nebo vonnou silici, rostlinné oleje se nepoužívají na parfemaci kosmetiky. Vonné silice (esenciální oleje) jsou velice agresivní na pleť, mohou dráždit pokožku a způsobovat alergie. Vůni rostlin navíc většinou způsobuje něco jiného (například květ) než jádra, ze kterých se olej lisuje.

Na suroviny pro výrobu kosmetiky se nevztahují stejné záruční podmínky, podmínky použití, prodeje a značení jako na kosmetické výrobky.

Fotografie rostlinných olejů a kosmetických surovin jsou orientační, barvy se mohou lišit v závislosti na zobrazení monitoru nebo displaye.
Bio certifikáty kvality najdete zde.

Zde najdete užitečné informace o složení přírodní kosmetiky.  

Požadujete větší množství kosmetických surovin? Poskytujeme objemové množstevní slevy. Zavolejte si o individuální cenovou nabídku na 777011119.

Další kosmetické suroviny pro výrobu domácí kosmetiky:
rostlinné oleje
rostlinné oleje lisované za studena
kosmetické oleje
masážní oleje
rostlinné extrakty
rostlinná másla
vitamíny
hydratační látky
bylinné extrakty
rostlinné extrakty
emulgátory
antioxidanty
konzervační látky
esenciální oleje
zklidňující látky

Naše firma se již více než 17 let zabývá výrobou kosmetiky. Solární kosmetika Oranjito patří díky nejvyšší kvalitě a příznivým cenám dlouhodobě mezi absolutní špičku, díky vysoké kvalitě a jedinečnému designu získaly opalovací krémy do solária Oranjito v celosvětové konkurenci na zahraničním mezinárodním kosmetickém veletrhu první cenu „Zlatá Venuše“ za nejlepší kosmetický výrobek. Prodáváme kvalitní kosmetické suroviny pro výrobu kosmetiky, domácí kosmetiky, přírodní kosmetiky, vlasové kosmetiky, masážní kosmetiky, tělové kosmetiky a bio kosmetiky, které sami dlouhodobě používáme a zaručujeme tak jejich kvalitu. Veškeré suroviny pro výrobu kosmetiky jsou přechovávány ve schváleném skladu a provozovně certifikované pro výrobu kosmetiky a kontrolované hygienou. 

Prodej domácí kosmetiky:
Prodej domácí kosmetiky je zakázán! Domácí kosmetika je určena pouze pro vlastní použití. Pro výrobu kosmetických přípravků určených k prodeji musí mít každý výrobce kosmetiky živnostenský list, schválenou provozovnu, příslušné zkoušky a atesty, každý kosmetický výrobek musí být nahlášen a evidován (CPNP) a výrobce musí platit daně. Domácí výroba kosmetiky by měla splňovat hygienická pravidla.