Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Solária Ultrasun
Solária Luxura
Solária Megasun
Solária UWE
Vertikální solária
Akce a slevy

Kontakt

Solária a solární kosmetika

Tel.: 603571264

Email: solaria@seznam.cz

náš facebook

SUPER SLEVA!

bio kosmetika

natáčení videa

Navštivte Fotky-celebrity.cz

Akce a slevy

 

SLEVA 1V případě objednávky kosmetiky Oranjito nad 700,- Kč včetně DPH (DOPRAVA SE NEZAPOČÍTÁVÁ) obdržíte zdarma GEL PROTI CELULITÍDĚ ORANJITO CELUSOL GEL 200 ml v hodnotě 199,- Kč s DPH. Tato akce se netýká samoopalovacích emulzí.

SLEVA 2
Při objednávce kosmetiky Oranjito nad 1200,- Kč včetně DPH (DOPRAVA SE NEZAPOČÍTÁVÁ) obdržíte navíc dopravu zdarma. Tato akce se netýká samoopalovacích emulzí.

SLEVA 3
Při bezhotovostní platbě, která je zdarma, obdržíte zdarma testr v hodnotě 30,- Kč včetně DPH. Tato akce platí při objednávce nad 300,- Kč včetně DPH (DOPRAVA SE NEZAPOČÍTÁVÁ).

V případě jakéhokoliv individuálního požadavku nás předem kontaktujte na tel. 777011119, rádi Vám vyhovíme. Naše firma je výrobcem kosmetických přípravků, proto jsme schopni se přizpůsobit individuálním požadavkům zákazníků.

Veškeré akce, dodací a obchodní podmínky se týkají pouze objednávek pro osobní potřebu dle občanského zákoníku.

Zájemcům o distribuci solární kosmetiky a přírodní bio kosmetiky Oranjito rádi zašleme velkoobchodní ceník.

Infolinka 8:00 - 16.00 hodin: 777011119

Naše videostudio a videoprodukce provádí kompletní výrobu videa, natáčení videa, reklam, videoklipů, natáčení slow motion záběrů, střih videa, editaci videa, letecké natáčení a letecké fotografování. Dále provádíme focení portrétů, focení modelek, akcí, koncertů, focení přehlídek, kompletní úpravy fotek a retušování fotoografií. K dispozici je špičkový zkušený  kameraman, kamerový technik a fotograf. K dispozici máme vlastní sedmimetrový kamerový jeřáb a kompletní špičkovou videotechniku, netlačí nás čas za pronájem videotechniky. Naše půjčovna videokamer a půjčovna videotechniky nabízí pronájem slow motion kamery SONY FS700 s objektivy, rigem a příslušenstvím,  pronájem kamerového jeřábu s veškerým příslušenstvím, Steadicam k pronájmu, RGB LED PAR reflekrory s ovládacím pultem a LED světla k pronájmu, slider a kamerovou jízdu.
 

Kosmetika v Brně v centru města? Navštivte nové designové kosmetické a nehtové studio v Brně CAMIS Kamila Čuprová na ulici Pellicova 3b. V našem kosmetickém salónu nabízíme kosmetické služby, tělové ošetřenímodeláž nehtů, manikúru, vizážistiku, prodlužování řas, permanentní make-up, depilace, pedikúru, svatební líčení. Poznejte příjemné moderní prostředí, respektující vaše soukromí. Našim cílem je individuální přístup ke každému zákazníkovi a neustálé zlepšování všech nabízených služeb. Payot kosmetika Brno splní Vaše představy a stane se součástí Vašeho životního stylu.