Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Solária Ultrasun
Solária Luxura
Solária Megasun
Solária UWE
Vertikální solária
Akce a slevy

Kontakt

Solária a solární kosmetika

Tel.: 603571264

Email: solaria@seznam.cz

náš facebook

SUPER SLEVA!

bio kosmetika

natáčení videa

Navštivte Fotky-celebrity.cz

Konopná solární kosmetika

Konopná solární kosmetika k objednání zde.

Konopný olej je velice často obsažen v solární kosmetice. Konopné kosmetické výrobky značky Oranjito nabízí díky obsahu nejkvalitnějších surovin dlouhodobě prověřenou nejlepší péči pro vaši pleť. Při výrobě kosmetických přípravků používáme pečlivě vybrané nejkvalitnější certifikované biosuroviny používané v certifikované přírodní biokosmetice. Skvělé účinky kosmetiky Oranjito důsledkem kombinace spolehlivě prověřených účinků konopného oleje a dalších nejkvalitnějších surovin, používaných v opalovací i přírodní bio kosmetice.
V současné době je stále více využíváno dlouhodobě známých léčivých i jinak příznivých účinků konopného oleje na pokožku.
Konopný olej je lisován výhradně z konopného semínka ze schválených odrůd konopí setého (tzv. technické nebo průmyslové konopí), které neobsahuje žádné návykové psychoaktivní látky. Námi používaný konopný olej je lisován za studena, jsou zachovány všechny jeho bioaktivní složky a vzniká tak nejkvalitnější čistý panenský konopný olej. Je využíván pro léčbu, zklidnění a zmírnění celé řady kožních potíží, jako například lupénka, ekzémy, akné, opruzeniny, opar, suchá, podrážděná a popraskaná pokožka, ale také při bércových vředech, odřeninách, popáleninách, bodnutí hmyzem a podráždění agresivním prostředím. Účinný je i na hemoroidy a při různých bolestech, dokonce i na zuby a dásně. Obsahuje vyvážený poměr vzácných nenasycených mastných kyselin a přírodních antioxidantů, je hypoalergenní, výborně se vsakuje do pokožky. Díky tomu mohou nenasycené mastné kyseliny a další složky pronikat do hlubších vrstev pokožky a okamžitě tak přímo ovlivňovat buněčné procesy. Konopný olej má díky svým jedinečným vlastnostem velice kladný vliv na stav a fungování pokožky, dokáže harmonizovat stav kožních buněk, účinně vyrovnává hydratační, lipidovou i pH rovnováhu pleti, přispívá k obnovově ochranného kožního pláště a zvyšuje tak celkovou odolnost pokožky vůči působení negativních vnějších vlivů. Nabízí přírodní alternativu k výrobkům na syntetické bázi. Je bez obsahu THC (THC FREE).
Všechny kosmetické výrobky Oranjito jsou schváleny odpovědnými orgány a certifikovány pro prodej v EU.