Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Solária Ultrasun
Solária Luxura
Solária Megasun
Solária UWE
Vertikální solária
Akce a slevy

Kontakt

Solária a solární kosmetika

Tel.: 603571264

Email: solaria@seznam.cz

náš facebook

SUPER SLEVA!

bio kosmetika

natáčení videa

Navštivte Fotky-celebrity.cz

Krémy do solária z konopí

Luxusní krémy do solária z konopí koupíte zde.

Počátkem roku 2013 jsme na trh uvedli novou řadu luxusní kosmetiky do solária na přírodním bio základě s vysokým obsahem nejkvalitnějšího konopného bio oleje lisovaného za studena. Konzistencí se vlastně jedná o hustější tělové krémy do solára, které se dobře roztírají a zanechávají na pleti sametový film. Konopné krémy a másla jsou hustější než opalovací mléka, obsahují vyšší podíl 100% bio bambuckého másla (shea butter), kakaového másla a babassu oleje. Tato nová řada kosmetiky Oranjito do solária s atraktivními vůněmi, vyvinutá na základě nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti přírodní kosmetiky a bio kosmetiky. Nově vyvinutá receptura obsahuje vysoký podíl vitamínů, hydratačních, výživných, zvláčňujících a zklidňujících přírodních látek a extraktů, ušlechtilé oleje lisované za studena, Hnědnutí pokožky a uchování opálení má na starosti nově vyvinutý přírodní opalovací komplex, obsahující bioextrakt z mořské řasy (Laminaria ochroleuca bioextract), červený palmový olej, extrakt z carobu, beta-karoten. Používáme nejkvalitnější certifikované přírodní biosuroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství. Tyto výrobky neobsahují žádné syntetické konzervanty, parabeny, ropné produkty, rafinované oleje, umělá barviva, 100% přírodní bio krémy do solária jsou navíc parfémovány pouze přírodními extrakty. Spousta zákazníků nazývá nesprávně všeobecně opalovací tělová mléka jako krémy do solária, krém by měl být hustější než mléko, máslo bývá hustější než krém, přesně stanovená pravidla pro rozlišování však neexistují. Naše krémy a másla jsou méně mastná,  daleko lépe roztíratelná a vstřebatelná než čisté bambucké máslo, které je příliš mastné a hůře se vstřebatelné.

Konopné kosmetické výrobky značky Oranjito nabízí díky obsahu nejkvalitnějších surovin dlouhodobě prověřenou nejlepší péči pro vaši pleť. Při výrobě kosmetických přípravků používáme pečlivě vybrané nejkvalitnější certifikované biosuroviny používané v certifikované přírodní biokosmetice. Skvělé účinky kosmetiky Oranjito důsledkem kombinace spolehlivě prověřených účinků konopného oleje a dalších nejkvalitnějších surovin, používaných v přírodní bio kosmetice.
V současné době je stále více využíváno dlouhodobě známých léčivých i jinak příznivých účinků konopného oleje na pokožku.
Konopný olej je lisován výhradně z konopného semínka ze schválených odrůd konopí setého (tzv. technické nebo průmyslové konopí), které neobsahuje žádné návykové psychoaktivní látky. Námi používaný konopný olej je lisován za studena, jsou zachovány všechny jeho bioaktivní složky a vzniká tak nejkvalitnější čistý panenský konopný olej. Je využíván pro léčbu, zklidnění a zmírnění celé řady kožních potíží, jako například lupénka, ekzémy, akné, opruzeniny, opar, suchá, podrážděná a popraskaná pokožka, ale také při bércových vředech, odřeninách, popáleninách, bodnutí hmyzem a podráždění agresivním prostředím. Účinný je i na hemoroidy a při různých bolestech, dokonce i na zuby a dásně. Obsahuje vyvážený poměr vzácných nenasycených mastných kyselin a přírodních antioxidantů, je hypoalergenní, výborně se vsakuje do pokožky. Díky tomu mohou nenasycené mastné kyseliny a další složky pronikat do hlubších vrstev pokožky a okamžitě tak přímo ovlivňovat buněčné procesy. Konopný olej má díky svým jedinečným vlastnostem velice kladný vliv na stav a fungování pokožky, dokáže harmonizovat stav kožních buněk, účinně vyrovnává hydratační, lipidovou i pH rovnováhu pleti, přispívá k obnovově ochranného kožního pláště a zvyšuje tak celkovou odolnost pokožky vůči působení negativních vnějších vlivů. Nabízí přírodní alternativu k výrobkům na syntetické bázi. Je bez obsahu THC (THC FREE).
Všechny kosmetické výrobky Oranjito jsou schváleny odpovědnými orgány a certifikovány pro prodej v EU.

Solární kosmetika Oranjito patří díky nejvyšší kvalitě a příznivým cenám dlouhodobě mezi absolutní špičku, o čemž svědčí neustále rostoucí počet spokojených zákazníků. Právě díky špičkové kvalitě získala opalovací mléka Oranjito v celosvětové konkurenci na zahraničním mezinárodním kosmetickém veletrhu první cenu „Zlatá Venuše“ za nejlepší kosmetický výrobek. Výrobky solární kosmetiky nejsou určeny před opalováním na slunci, neobsahují UV filtr!!! V poslední době bohužel stále více neseriózních prodejců kosmetiky začalo ozančovat sluneční opalovací kosmetiku s UV filtrem jako solární kosmetiku. Pokud v soláriu použijete sluneční kosmetiku s UV filtrem, zbytečně utratíte peníze, protože pouze zabráníte opálení. Solární kosmetika má za účel opálení naopak podpořit a nikoliv jej znemožňovat.