Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Solária Ultrasun
Solária Luxura
Solária Megasun
Solária UWE
Vertikální solária
Akce a slevy

Kontakt

Solária a solární kosmetika

Tel.: 603571264

Email: solaria@seznam.cz

náš facebook

SUPER SLEVA!

bio kosmetika

natáčení videa

Navštivte Fotky-celebrity.cz

Krémy do solária

 

KRÉMY DO SOLÁRIA ORANJITO ZAKOUPÍTE ZDE
Začátkem roku 2013 jsme jako první firma na světě uvedli novinku v oblasti solární kosmetiky, a to opalovací másla na přírodním bio základě. Konzistencí se vlastně jedná o hustější tělové krémy do solára, které se dobře roztírají a zanechávají na pleti sametový film. Krémy a másla jsou hustější než opalovací mléka, obsahují vyšší podíl 100% bio bambuckého másla (shea butter), kakaového másla a babassu oleje. Tato nová řada kosmetiky Oranjito do solária s atraktivními vůněmi, vyvinutá na základě nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti přírodní kosmetiky a bio kosmetiky. Nově vyvinutá receptura obsahuje vysoký podíl vitamínů, hydratačních, výživných, zvláčňujících a zklidňujících přírodních látek a extraktů, ušlechtilé oleje lisované za studena, Hnědnutí pokožky a uchování opálení má na starosti nově vyvinutý přírodní opalovací komplex, obsahující bioextrakt z mořské řasy (Laminaria ochroleuca bioextract), červený palmový olej, extrakt z carobu, beta-karoten. Používáme nejkvalitnější certifikované přírodní biosuroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství. Tyto výrobky neobsahují žádné syntetické konzervanty, parabeny, ropné produkty, rafinované oleje, umělá barviva, 100% přírodní bio krémy do solária jsou navíc parfémovány pouze přírodními extrakty. Spousta zákazníků nazývá nesprávně všeobecně opalovací tělová mléka jako krémy do solária, krém by měl být hustější než mléko, máslo bývá hustější než krém, přesně stanovená pravidla pro rozlišování však neexistují. Naše krémy a másla jsou méně mastná,  daleko lépe roztíratelná a vstřebatelná než čisté bambucké máslo, které je příliš mastné a hůře se vstřebatelné.

Solární kosmetika Oranjito patří díky nejvyšší kvalitě a příznivým cenám dlouhodobě mezi absolutní špičku, o čemž svědčí neustále rostoucí počet spokojených zákazníků. Právě díky špičkové kvalitě získala opalovací mléka Oranjito v celosvětové konkurenci na zahraničním mezinárodním kosmetickém veletrhu první cenu „Zlatá Venuše“ za nejlepší kosmetický výrobek. Výrobky solární kosmetiky nejsou určeny před opalováním na slunci, neobsahují UV filtr!!! V poslední době bohužel stále více neseriózních prodejců kosmetiky začalo ozančovat sluneční opalovací kosmetiku s UV filtrem jako solární kosmetiku. Pokud v soláriu použijete sluneční kosmetiku s UV filtrem, zbytečně utratíte peníze, protože pouze zabráníte opálení. Solární kosmetika má za účel opálení naopak podpořit a nikoliv jej znemožňovat.

NEDOPORUČUJEME POUŽÍVAT OPALOVACÍ KRÉMY DO SOLÁRIA SE SAMOOPALOVACÍMI PŘÍSADAMI, MŮŽE VÁM TO ZPŮSOBIT ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY A JE TO NEBEZPEČNÉ!

Výrobci totiž přidávají samoopalovací přísady do solární kosletiky ke klamnému zvýšení "účinku" výrobků, aby měl zákazník pocit, že je výrobek účinnější, opálení intenzivnější, což je jednak nesmysl, ale především velice nebezpečná lež, která ohrožuje vaše zdraví! Samoopalovací přísady totiž opálení NEZVYŠUJÍ! Zákazník se mylně domnívá, že je více opálen, zvýší si opalovací časy a dojde ke spálení pokožky. Nemluvě o nebezpečí, ža takto "předopáleni" pojedete k moři. Samoopalovací látky nezpůsobují pigmentaci pleti, jedná se pouze o kosmetickou proceduru, dá se zjednodušeně říci, že se jedná o "nabarvení" pokožky, proto vám nerovnoměrné nanesení krému způsobí šmouhy. Vaše navenek hnědá, ale ve skutečnosti bílá neopálená pleť se tak pod barvou lehce spálí.
Více informací o samoopalovacích nástřicích zde.

Z těchto důvodů naše firma kosmetiku na opalování do solária se samoopalovacími přísadami neprodává!

Díky nejvyšší kvalitě vyhovuje Solární kosmetika Oranjito požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků, avšak cenově je velice přijatená. Nové receptury jsou založeny na vysokém obsahu aktivních látek.
Při opalování v soláriu je velice důležité používat solární kosmetiku nejen pro urychlení opálení, ale také k zabránění vysychání pleti, zajištění potřebné výživy, ochrany a péče. Z tohoto důvodu se doporučuje používat solární kosmetiku při každém opalování v soláriu. Rychlejší a trvalejší opálení, atraktivní bronzový odstín a dokonalou péči během i po opalování zajišťuje multiaktivní komplex MAX. EFFECT. Všechny výrobky se velice dobře roztírají a rychle vstřebávají, zanechávají na pleti sametově jemný, výživný film pro ochranu a zkvalitnění pokožky. Vybrat lze z několika příjemných, atraktivních vůní. Konopná a přírodní kosmetika je u zákazníků stále oblíbenější. Solární kosmetice všeobecně se také někdy nesprávně říká "krémy do solária", krém však není mléko, je hustější a používá se převážně na obličej.

Max.effect je nově vyvinutý multiaktivní komplex, založený na vysoké účinnosti a širokém spektru působnosti přírodních extraktů a ušlechtilých olejů (konopného, brazilského ořechu, maracuji, jojobového, madlového, babassu a avokádového oleje, kávovníku, zeleného čaje, pomerančové slupky, aloe vera, shea butter), vysoké koncentraci superakcelerátorů a aktivním penetračním systému. Funkcí komplexu Max.effect je dosažení maximálního a dlouhotrvajícího opalovacího efektu na jednotlivých úrovních, zajištění dokonalé péče, výživy a ochrany pleti během opalování. Toto ideální složení je výsledkem několikaletého vývoje nových, revolučních receptur.
Komplex Max.effect obsahuje například 5 hydratačních a vyživujících extraktů, 4 zklidňující látky, 3 superakcelerátory a 5 extraktů s kombinací všech zmíněných i dalších účinků. Díky jedinečnému a bezkonkurenčnímu složení lze dosáhnout opravdu skvělých výsledků. Nejúčinnější aktivní látky a přírodní extrakty zajišťují všem
výrobkům Oranjito bezkonkurenční účinnost a kvalitu, kterou již prověřily statisíce spokojených zákazníků.

Opalovací mléka a mléka po opalování jsou vhodné pro všechny typy pleti, zvláště pak pro suchou a smíšenou pleť. Velice dobrých výsledků je dosaženo i u citlivé pleti, v tomto případě je však nutné vždy výrobek nejdříve vyzkoušet.

Pro mastnou pleť a pleť trpící akné je vyvinut opalovací nemastný gel s melounovou vůní MELONE GEL Level 3 a nemastný opalovací olej TURBO AQUATIC Level 3. Pro suchou pleť jsou určeny dvousložkové opalovací spreje (shaky) s vysokým podílem nejkvalitnějších přírodních ušlechtilých olejů. Pro opálení obličeje a dekoltu je vyvinut nový FACE CREME. Díky velice širokému spektru jednorázových testrů a ampulí lze jednotlivé výrobky před zakoupením velkého balení vyzkoušet. V nabídce je široké spektrum výrobků a velikostí balení od 12 ml testrů po výhodné 250 ml lahve. Velice výhodná jsou dárková balení s 250 ml výrobkem zdarma!

Použití po opalování na slunci:
Všechny výrobky Oranjito řady po opalování jsou velice vhodné i po opalování na slunci. Vzhledem k několikanásobně vyššímu obsahu i koncentraci aktivních látek ve srovnání s běžnými výrobky v řetězcích je účinnost podstatně vyšší. Kosmetika po opalování zde.

NEPOUŽÍVÁME SAMOOPALOVACÍ PŘÍSADY!!!
Některé výrobky solární kosmetiky i těch nejdražších značek používají bez upozornění samoopalovací přísady, což pro zákazníka znamená několik výrazných nevýhod a "nebezpečí":
1) samoopalovací aktivní látky a přípravky neurychlují ani nezpůsobují opálení! Používání samoopalovacích přísad má vyvolat mylný dojem rychlého opálení, v žádném případě se však o opálení (pigmentaci) nejedná.
2) samoopalovací přísady jsou používány většinou bez upozornění a návodu, jak správně postupovat při aplikaci, která se značně liší ve srovnání s klasickou solární kosmetikou, protože se jedná o naprosto stejné aktivní látky, které jsou obsaženy v samoopalovacích přípravcích nebo nástřicích.
3) Při nerovnoměrném rozetření nebo na místech se suchou pletí může přípravek způsobit fleky
4) při používání samoopalovacích prostředků se má zabránit pocení (což lze v soláriu velice obtížně), a to z důvodu zabránění tvorbě svetlých skvrn
5) účinky a funkce samoopalovacích aktivních látek jsou některými prodejci popisovány naprosto nesmyslně, lživě, formulace typu "činidlo pro pro rovnoměrnou, bohatou barvu" jsou klasický zavádějící marketingový trik, buhužel nepravdivý

Názvy samoopalovacích přísad: Erythrulosa, DHA (dihydroxyaceton)

Infolinka: 777011119.

AKTIVNÍ LÁTKY A JEJICH ÚČINKY:

Solární kosmetika a krémy do solária Oranjito obsahuje jedinečné množství aktivních látek, přírodních extraktů a superbronzerů. Díky nejvyšší kvalitě a čistotě surovin je zaručen vysoký účinek všech výrobků. Ve srovnání s běžnými kosmetickými výrobky je obsah aktivních látek v solární kosmetice Oranjito několikanásobně vyšší:

Extrakt z konopí - konopný olej:
Díky vysokému obsahu nejrůznějších aktivních látek a nenasycených mastných kyselin má široké spektrum účinnosti: Posiluje funkci hydrolipidového pláště, chrání pokožku před infekcemi, ztrátou vlhkosti, předčasnou tvorbou vrásek a před silným slunečním zářením. Posiluje její imunitní systém. Napomáhá při léčbě akné, lupénky, ekzémů a dalších kožních onemocněních

Crodamazon castanha do Brazil:
100% přírodní výtažek z brazilského ořechu, divoce rostoucího v brazilském tropickém deštném pralese. Je získáván za přísného dohledu ekologických organizací. Obsahuje vysoké množství vyživujících látek, vitamínů a nenasycených mastných kyselin. Má extrémně vysoké hydratační, vyživující, zvláčňující a zklidňující účinky. Proniká do nejspodnějších vrstev pokožky

Aloe vera
obsahuje vysoce aktivní látku aloin s velice příznivými účinky na pokožku. Nutí ke zvýšené aktivitě zárodečnou vrstvu pokožky, čímž zpomaluje její stárnutí. Vyznačuje se především vysokými zklidňujícími a regeneračními účinky, zmírňuje svědění, velice rychle hojí popáleniny, dodává pokožce pružnost a vláčnost

Zelený čaj
až dvojnásobně účinnější antioxidant než vitamín E. Zabraňuje tvorbě volných radikálů a tím stárnutí pokožky a předčasné tvorbě vrásek

Shea butter
máslo, získávané z divoce rostoucího ořechu ve Střední Africe. V Africe je po celá staletí používán jako efektivní bariéra proti poškozování pleti následkem extrémních povětrnostních podmínek. Vyznačuje se výbornými hydratačními, změkčujícími a antioxidačními účinky. Zabraňuje předčasné tvorbě vrásek

Ušlechtilé oleje: jojobový, avokádový a mandlový olej
exkluzivní čisté ušlechtilé oleje, získávané lisováním za studena. Regenerují, zvláčňují pokožku, jsou bohaté na vitamíny a vyživující látky, velice rychle se vstřebávají, nezanechávají pleť mastnou. Dodávají pokožce elasticitu, zabraňují tvorbě vrásek. Pronikají do nejspodnějších vrstev pokožky, což způsobuje rychlejší a trvalejší opálení

Fucogel 1000 PP
biochemický polysacharid. Dodává výrobkům mimořádnout jemnost a komfortnost. Díky schopnosti zachytit vodu pomocí tvorby jemného filmu na pokožce poskytuje okamžitý a dlouhotrvající hydratační účinek

Calcidone
má vynikající hydratační účinky, stimuluje diferenciaci lidských keratinocytů

Caorange - extrakt z kávovníku a pomerančové slupky
fytoaktivní extrakt z kávovníku a pomerančové slupky. Obsahuje: kofein, theobromin, minerály a stopové prvky ( magnesium, železo ), polyfenoly, lipidy, nenasycené mastné kyseliny, flavonidy, vitamin C, E, karotenoidy, pektiny. Funkcí systému aktivních látek je dodávání energie pokožce. Má vynikající účinky na oživení vzhledu pokožky, kterou zároveň hydratuje, vyživuje a působí proti jejímu stárnutí

Tyrosin
nejdůležitější aktivní látka, obsažená v solární kosmetice. Čím vyšší je koncentrace, tím je opálení rychlejší a intenzivnější. Aktivuje kožní buňky ke zvýšené tvorbě melaninu ( pigmentu ). Látky, jako např. Unipertan, jsou pouze směsi tyrozinu. V solární kosmetice Oranjito je obsažen čistý tyrozin, technologicky navázaný v aktivním komplexu Max.effect na řadu nejúčinnějších transportních aktivních látkek ( nosičů ), což zajišťuje podstatně rychlejší a účinnější proniknutí do nejspodnějších vrstev pokožky. Výsledkem je velice rychlé, kvalitní a trvalé opálení

Tyr-excell
nově vyvinutá látka na bázi tyrosinu, urychlující opálení a podporující zhnědnutí pokožky

Beta - karoten
přírodní látka, jejíž funkcí je aktivace melanocytů a tím uvolnění melaninu ( pigmentu ), čímž je výrazně urychleno opálení, které se déle uchová. Působí jako prevence proti spálení pokožky.

Allantoin
má regenerační, zklidňující a hojivé účinky, minimalizuje kožní podráždění, stimuluje růst nové a zdravé kožní tkáně

Vitamin A
má velký vliv na růst epitelových tkání, zvyšuje odolnost kůže a sliznic proti infekci. Je vhodný pro léčbu akné a poruch rohovatění pokožky

Vitamin C
zvyšuje účinky aktivních látek, dodává pokožce energii

Vitamin E
zpomaluje oxidační procesy v pokožce, čímž zpomaluje její stárnutí. Aktivací germinativní vrstvy způsobuje revitalizaci pokožky. Zabraňuje tvorbě volných radikálů a zabraňuje předčasné tvorbě vrásek

Panthenol
vysoce aktivní látka se zklidňujícími, hojivými a regeneračními účinky, vhodná pro citlivou pleť

Koenzym Q 10
vysoce aktivní látka, která aktivuje přirozenou funkci kožních buněk. Zvyšuje schopnost kvalitněji využít aktivní látky, čímž dojde k lepšímu vyživení a zpevnění pokožky. Zabraňuje tvorbě vrásek a zpomaluje stárnutí pokožky

Urea
Ovlivňuje vazbu vody na buněčné bílkoviny, čímž působí jako hydratační faktor rohové vrstvy epidermis. Aktivně napomáhá penetraci biologicky aktivních látek do kůže

MCT olej
je používán k prevenci ztráty vody z pokožky

Collagen
je základní protein pojivové tkáně. Zpevňuje, napíná a vyhlazuje pokožku, zabraňuje vypařování vody

Všechny 100 % čisté přírodní oleje jsou získávány lisováním za studena bez jakýchkoliv chemických úprav!

Chystáte svatbu a chcete jedinečné svatební fotografie? Je tu pro Vás luxusní SVATEBNÍ FOTOGRAF.

Doporučujeme solární kosmetiku v SK.

Kosmetika v Brně v centru města? Navštivte nové designové kosmetické a nehtové studio v Brně CAMIS Kamila Čuprová na ulici Pellicova 3b. V našem kosmetickém salónu nabízíme kosmetické služby, tělové ošetřenímodeláž nehtů, manikúru, vizážistiku, prodlužování řas, permanentní make-up, depilace, pedikúru, svatební líčení. Poznejte příjemné moderní prostředí, respektující vaše soukromí. Našim cílem je individuální přístup ke každému zákazníkovi a neustálé zlepšování všech nabízených služeb. Payot kosmetika Brno splní Vaše představy a stane se součástí Vašeho životního stylu.

Potřebujete najít nejvhodnější školu? Vyhledávací online databáze a seznam škol v ČR www.registrskol.cz vám najde dle požadovaných kritérií jeslemateřské školyzákladní škoystřední školyvysoké školyvyšší odborné školy a jazykové školy. Dále poskytujeme aktuální informace Ministerstva školství, studenti ocení informační odkazy jako např. maturitapřijímací zkouškyjazykové kurzy a podobně. Každá střední škola má možnost jedinečné prezentace v regionálním tištěném katalogu středních škol, kde najdete přehled středních škol v příslušném kraji. Seznam středních škol obsahuje gymnáziastřední průmyslové školystřední odborná učiliště a další.