Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Solária Ultrasun
Solária Luxura
Solária Megasun
Solária UWE
Vertikální solária
Akce a slevy

Kontakt

Solária a solární kosmetika

Tel.: 603571264

Email: solaria@seznam.cz

náš facebook

SUPER SLEVA!

bio kosmetika

natáčení videa

Navštivte Fotky-celebrity.cz

opalování

V prvé řadě je třeba si uvědomit, že UV záření, a tím pádem opalování, je již z principu nejen zdravé, ale naprosto nezbytné pro náš život! A to jak opalování na slunci, tak v soláriu. Opalování je jediným dlouhodobým způsobem, jak tělo získává nezbytný a velice podceňovaný vitamin D. Opalování v soláriu má ve srovnání s opalováním na slunci značnou výhodu - jedná se o opalování řízené a proto mnohem zdravější a šetrnější. Řízeným opalováním nedochází ke spálení pokožky. Předopálení v soláriu před dovolenou je jediným preventivním způsobem, jak zabránit pokožce spálení na dovolené v jižních zemích s intenzivním slunečním zářením. Zajímavé je, že zvýšené slunění předávkování vitamínem D nenavodí, protože se tvorba jeho aktivní formy včas zastaví.

PRAVIDLA A ZÁSADY PRO OPALOVÁNÍ V SOLÁRIU:

 • K opalování v soláriu i na slunci je třeba přistupovat vždy individuálně!
 • Některé země uvádí čtyři fototypy, některé šest, ve skutečnosti je to však nesmysl, protože ve skutečnosti co člověk, to fototyp, každý jedinec je jiný
 • Opalování nepřehánějte, nezhlédněte se v kakaových reklamních slečnách, každý člověk má svůj limit
 • Vždy používejte ochranné brýle. Ultrafialové záření může způsobit vážné poškození očí.
 • Před opalováním odstraňte veškerou kosmetiku, make up, nepoužívejte parfémy.
 • Používejte solární kosmetiku
 • Opalujte se pouze jednou denně.
 • Neopalujte se ve stejný den v soláriu a na slunci
 • Dodržujte opalovací časy.
 • Opalovací časy a výsledné opálení je u každého jedince individuální.
 • Citlivost pleti se v průběhu roku liší, ovlivňuje ji menstruace, antikoncepce či jené hormonální výkyvy žen
 • Při jedné nebo dvou návštěvách solária nemusí být vidět okamžitý výsledek.
 • Opalovací čas zvyšujte postupně po 1 – 2 minutách.
 • Vždy dbejte na to, aby nedošlo ke spálení pleti.
 • V tomto případě při dalším opalování čas snižte.
 • Po návštěvě solária se neopalujte na slunci dříve než po 24 hodinách.
 • Opalování je zakázáno pro osoby, které mají spálenou pleť, trpící alergiemi na UV záření, ss kožními onemocněními, při kterých je zakázáno vystavovat pleť UV záření.
 • V případě jakýchkoliv problémů navštivte lékaře.
 • Před použitím řádně pročtěte návod k použití a dodržujte pokyny obsluhy.
 • Nedodržování doporučených časů a spalování pleti může způsobit předčasné stárnutí pleti, v extrémních případech poškození pleti.
 • Zákaz opalování pro děti do 18 let.
 • "Biosolária" ani "biotrubice" neexistují, nikdy neexistivaly, jedná se pouze o nebezpečný marketingový e nepravdivý trik některých neseriózních prodejců solárií, zneužívajících neznalost zákazníků

TIPY PRO OPALOVÁNÍ V SOLÁRIU:

 

 • Kvalita opálení nezáleží na značce a typu solária, ale pouze na trubicích!
 • Samoopalovací nástřik není opálení
 • Nedejte na značku solária, ta nemá s kvalitním opálením nic společného
 • Vysoká cena za minutu také nemá s kvalitním opálením nic společného
 • Marketingová označení jako mega, ultra, super, turbo, bio a podobně jsou k ničemu a nic neznamenají, UV trubice jsou dnes díky nové normě prakticky všechny téměř stejné 
 • Vyhněte se solárním studiím, kde propagují barevné trubice nebo biotrubice! Nemyslí to s vámi dobře, poskytují vám lživé informace, je to naprostý nesmysl! UV záření je NEVIDITELNÉ, takže barva trubic nemá na nic naprosto žádný vliv, tím spíše na opalování. Navíc musíte mít u opalování zavřené oči, takže např. tvrzení o relaxačním účinku zelených trubic jsou jen nehorázné lži, kůže barvu nevnímá, pouze oči.

UPOZORNĚNÍ: SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK NENÍ OPÁLENÍ!!! JEDNÁ SE O KOSMETICKOU PROCEDURU S VELICE RYCLÝM, ALE KRÁTKODOBÝM ÚČINKEM. NEVZNIKÁ PIGMENTACÍ PLETI A NESLOUŽÍ JAKO PREVENTIVNÍ PŘEDOPÁLENÍ K OPALOVÁNÍ NA SLUNCI NEBO V SOLÁRIU A UŽ VŮBEC NE DO JIŽNÍCH ZEMÍ S INTENZIVNÍM SLUNEČNÍM ZÁŘENÍM!
Více iformací o samoopalovacím nástřiku zde.


Pro intenzivější a zdravější opalování v soláriu je důležitá solární kosmetika.
Po každé opalovací proceduře doporučujeme používat krémy po opalování. 

MÉDIA, KOŽNÍ LÉKAŘI A DERMATOLOGOVÉ NEHORÁZNĚ LŽOU! 


Je až neuvěřitelné, kolik lží o opalování, zvláště pak o opalování v soláriu, se můžete dozvědět při návštěvě kožního lékaře a v médiích. Některé získané informace jsou naprosto neodborné, lživé a zdraví nebezpečné. Žádný seriózní lékař na světě vám nemůže tvrdit, že opalování je škodlivé nebo nebezpečné. Pro všechny živé organismy je UV záření nezbytné pro život a tím pádem zdravé! Farmaceutické firmy nebudou vydělávat, pokud se bude lidstvo uzdravovat. Proto je jejich cílem (a zájmem akcionářů) udržovat celosvětově co nejvíce lidí nemocných, z čehož jim plynou obrovské zisky. A nejlepším obchodním zástupcem farmaceutických firem je samozřejmě doktor. Neustálým intenzivním lhaním o škodlivosti opalování a vyháněním lidstva ze slunce a ze solárií se podařio doktorům a farmaceutickým firmám způsobit to, že nyní 60% celosvětové populace trpí chronickým a alarmujícím nedostatkem vidaminu D, což je základní příčinou mnoha dalších vážných nemocí jako rakovina, cukrovka, osteoporóza, srdeční a kardiovaskulární choroby, poruchy imunity a další. Částky, které se získávají pod pláštíkem boje proti rakovině jsou nepředstavitelné. Přitom by se jen zvýšením opalování na správnou mez ZADARMO značně eliminovalo 75% všech rakovin, na čemž však ve skutečnosti nemají farmaceutické firmy samozřejmě zájem. Celá situace bohužel nyní vypadá tak, že vás kožní lékaři budou nesmyslně strašit rakovinou kůže, která se 90% lidstva vůbec nemůže týkat ani teoreticky, a při tom vám právě tímto způsobí například rakovinu prsu.

NEJČASTĚJŠÍ LŽI, KTERÉ SE DOZVÍTE OD SVÉHO KOŽNÍHO LÉKAŘE:

"Opalování je škodlivé"
PROBOHA! Opalování je již z principu zdravé a pro život nezbytné! Nechte zavřít doktora, který tento nesmysl tvrdí, na rok do místnosti bez světla a uvidíte, co to s ním udělá.

"Opalování v soláriu způsobuje rakovinu kůže"
NAPROSTÝ NESMYSL! Naprosté většiny lidstva se rakovina kůže vůbec nemůže týkat ani teoreticky, naopak nedostatek opalování způsobuje 75% ostatních rakovin! Kde by běžní lidé k rakovině kůže přišli, když je celosvětově naprostá většina pracujících po celý rok ve vnitřních prostorách do cca 16-17 hodin? Opalováním v soláriu se tak dostanou pouze na potřebné denní dávky vitaminu D! Škody a množství způsobených vážných nemocí a zdravotních komplikací v důsledku nedostatku opalování se vůbec nedají srovnat se zanedbatelným rizikem rakoviny kůže, která je navíc s naprosté většiny nezhoubná. 99% lidí s rakovinou kůže k ní nepřišlo díky opalování v soláriu, ale především díky genetice a dlouhodobému nadměrnému opalování na slunci!!! Problémy bohužel způsobuje nesoudnosta nesmyslné přehánění opalování některých jedinců, kteří bohužel vytváří zbytečnou a lživou negativní kampaň proti opalování v soláriu.

"opalování v soláriu je škodlivé"
NESMYSL! Solárium má nahrazovat nedostatek slunce, čímž je zdravé! Proč byste nemohli jít do solária, když se nedostanete na slunce??? Z jakého důvodu by mělo být opalování v soláriu škodlivé a na slunci ne??? Toto tvrzení samo o sobě je naprostý nesmysl.

"opalování v soláriu je škodlivější než na slunci"
NESMYSL! Z jakého důvodu by mělo být škodlivé  a na slunci ne???
zakazování opalování v soláriu bez jakýchkoliv individuálních informacíje jen důkaz nekompetentnosti lékaře.

"Vitamin D lze přirozeně získat i jinak"
- NELZE! 
V našich zeměpisných šířkách není reálné získat z jídla více než 10-20% potřebné denní dávky.

"Lži o vitaminu D"
systematicky zlehčují a poceňují význam vitamínu D, neinformují nebo neznají nejnovější poznatky a odmítají ho doporučovat pacientům

"biosolária jsou zdravější" 
NEHORÁZNÁ LEŽ! Biosolária ani biotrubice neexistují!

"Doporučování určitých typů solárií"
DILETANTSTVÍ!
 Jak může doktor někomu doporučovat určité typy solária, nebo dokonce značky či trubice, když o tom naprosto nic neví?!

PREZENTOVANÉ MEDIÁLNÍ LŽI O NEBEZPEČÍ OPALOVÁNÍ

JE AŽ NEUVĚŘITELNÉ, JAKÉ NESMYSLY SE DOZVÍTE V "SERIÓZNÍM" TISKU NEBO HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH NA TELEVIZNÍCH STANICÍCH.
Nejznámější informační servery, ze kterých čerpá spousta ostatních médií včetně televize , jsou plné naprosto nesmyslných lží o nebezpečnosti opalování. V současné době novináři nic neověřují, jen vše zkopírují a neověřují.

1) WIKIPEDIA
"
Podle WHO odpovídá asi 20 minut v soláriu zhruba jednomu dni strávenému na pláži".
TOTÁLNÍ NESMYSL. Pokud strávíte celý den na pláži v Caribicu bez ochranných krémů, skončíte v nemocnici. Jsou solária, kde můžete naprosto bezpečně strávit 20 minut bez jakéhokoliv spálení, což odpovídá času, který strávíte na pláži bez spálení pokožky, což je individuální, může to být u někoho i jen 15 minut!  

VITAMIN D

je souhrnný název pro steroidní hormonální prekurzory, souhrnně označované též jako kalciferoly. Jsou výchozí látkou pro syntézu kalcitriolu, hormonu, který významně ovlivňuje metabolismus vápníku a fosforu. Chemicky se rozlišuje vitamín D2 (ergokalciferol) a vitamín D3 (cholekalciferol). Za normálních okolností se vitamín D tvoří v kůži působením UV záření z provitamínu 7-dehydrocholesterolu, derivátu cholesterolu. Ultrafialové záření štěpí B jádro sloučeniny za vzniku cholekalciferolu, tedy vitamínu D3. Tuto schopnost výroby vitamínu v kůži si osvojili suchozemští obratlovci přibližně před 300 milióny let, kdy se přesunuli z oceánu, který byl bohatý na vápník. Syntéza působením slunečního záření by měla stačit na pokrytí až 80 % denní potřeby, v závislosti na zeměpisné šířce a ročním období.

Kosmetika v Brně v centru města? Navštivte nové designové kosmetické a nehtové studio v Brně CAMIS Kamila Čuprová na ulici Pellicova 3b. V našem kosmetickém salónu nabízíme kosmetické služby, tělové ošetřenímodeláž nehtůmanikúruvizážistikuprodlužování řaspermanentní make-updepilacepedikúrusvatební líčení. Poznejte příjemné moderní prostředí, respektující vaše soukromí. Našim cílem je individuální přístup ke každému zákazníkovi a neustálé zlepšování všech nabízených služeb. Payot kosmetika Brno splní Vaše představy a stane se součástí Vašeho životního stylu.

Potřebujete najít nejvhodnější školu? Vyhledávací online databáze a seznam škol v ČR www.registrskol.cz vám najde dle požadovaných kritérií jeslemateřské školyzákladní škoystřední školyvysoké školyvyšší odborné školy a jazykové školy. Dále poskytujeme aktuální informace Ministerstva školství, studenti ocení informační odkazy jako např. maturitapřijímací zkouškyjazykové kurzy a podobně. Každá střední škola má možnost jedinečné prezentace v regionálním tištěném katalogu středních škol, kde najdete přehled středních škol v příslušném kraji. Seznam středních škol obsahuje gymnáziastřední průmyslové školystřední odborná učiliště a další.

Navštivte naše stránky www.fotky-celebrity.cz věnované focení a natáčení videa. Naše videostudio a videoprodukce provádí kompletní výrobu videa,natáčení videareklamvideoklipůnatáčení slow motion záběrů, střih videa,editaci videaletecké natáčení a letecké fotografování. Dále provádíme focení portrétůfocení modelekakcíkoncertůfocení přehlídek, kompletní úpravy fotek a retušování fotoografií. K dispozici je špičkový zkušený  kameraman,kamerový technik a fotograf. K dispozici máme vlastní sedmimetrový kamerový jeřáb a kompletní špičkovou videotechniku, netlačí nás čas za pronájem videotechniky. Naše půjčovna videokamer a půjčovna videotechniky nabízípronájem slow motion kamery SONY FS700 s objektivyrigem a příslušenstvím,  pronájem kamerového jeřábu s veškerým příslušenstvím,Steadicam k pronájmuRGB LED PAR reflekrory s ovládacím pultem a LED světla k pronájmuslider a kamerovou jízdu.