Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Solária Ultrasun
Solária Luxura
Solária Megasun
Solária UWE
Vertikální solária
Akce a slevy

Kontakt

Solária a solární kosmetika

Tel.: 603571264

Email: solaria@seznam.cz

náš facebook

SUPER SLEVA!

bio kosmetika

natáčení videa

Navštivte Fotky-celebrity.cz

přípravky do solária

Přípravky do solária zakoupíte v sekci solární kosmetika

Solární kosmetika Oranjito patří díky nejvyšší kvalitě a příznivým cenám dlouhodobě mezi absolutní špičku, o čemž svědčí neustále rostoucí počet spokojených zákazníků. Právě díky špičkové kvalitě získala opalovací mléka Oranjito v celosvětové konkurenci na zahraničním mezinárodním kosmetickém veletrhu první cenu „Zlatá Venuše“ za nejlepší kosmetický výrobek. Výrobky solární kosmetiky nejsou určeny před opalováním na slunci, neobsahují UV filtr!!! V poslední době bohužel stále více neseriózních prodejců kosmetiky začalo ozančovat sluneční opalovací kosmetiku s UV filtrem jako solární kosmetiku. Pokud v soláriu použijete sluneční kosmetiku s UV filtrem, zbytečně utratíte peníze, protože pouze zabráníte opálení. Solární kosmetika má za účel opálení naopak podpořit a nikoliv jej znemožňovat. 

Na základě dlouholetých zkušeností jsme nyní připravili novou řadu solární kosmetiky s exkluzivním a naprosto originálním designem, založenou na vysokém množství nejúčinnějších superakcelerátorů, hydratačních, zklidňujících a výživných látek, vitamínů, přírodních extraktů a ušlechtilých olejů.

Díky nejvyšší kvalitě vyhovuje Solární kosmetika Oranjito požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků, avšak cenově je velice přijatená. Nové receptury jsou založeny na vysokém obsahu aktivních látek.
Při opalování v soláriu je velice důležité používat solární kosmetiku nejen pro urychlení opálení, ale také k zabránění vysychání pleti, zajištění potřebné výživy, ochrany a péče. Z tohoto důvodu se doporučuje používat solární kosmetiku při každém opalování v soláriu. Rychlejší a trvalejší opálení, atraktivní bronzový odstín a dokonalou péči během i po opalování zajišťuje multiaktivní komplex MAX. EFFECT. Všechny výrobky se velice dobře roztírají a rychle vstřebávají, zanechávají na pleti sametově jemný, výživný film pro ochranu a zkvalitnění pokožky. Vybrat lze z několika příjemných, atraktivních vůní. Konopná a přírodní kosmetika je u zákazníků stále oblíbenější.

Max.effect je nově vyvinutý multiaktivní komplex, založený na vysoké účinnosti a širokém spektru působnosti přírodních extraktů a ušlechtilých olejů (konopného, brazilského ořechu, maracuji, jojobového, madlového, babassu a avokádového oleje, kávovníku, zeleného čaje, pomerančové slupky, aloe vera, shea butter), vysoké koncentraci superakcelerátorů a aktivním penetračním systému. Funkcí komplexu Max.effect je dosažení maximálního a dlouhotrvajícího opalovacího efektu na jednotlivých úrovních, zajištění dokonalé péče, výživy a ochrany pleti během opalování. Toto ideální složení je výsledkem několikaletého vývoje nových, revolučních receptur.
Komplex Max.effect obsahuje například 5 hydratačních a vyživujících extraktů, 4 zklidňující látky, 3 superakcelerátory a 5 extraktů s kombinací všech zmíněných i dalších účinků. Díky jedinečnému a bezkonkurenčnímu složení lze dosáhnout opravdu skvělých výsledků. Nejúčinnější aktivní látky a přírodní extrakty zajišťují všem
výrobkům Oranjito bezkonkurenční účinnost a kvalitu, kterou již prověřily statisíce spokojených zákazníků.

Opalovací mléka a mléka po opalování jsou vhodné pro všechny typy pleti, zvláště pak pro suchou a smíšenou pleť. Velice dobrých výsledků je dosaženo i u citlivé pleti, v tomto případě je však nutné vždy výrobek nejdříve vyzkoušet. Vždy dodržujte pravidla pro opalování v soláriu.

Pro mastnou pleť a pleť trpící akné je vyvinut opalovací nemastný gel s melounovou vůní MELONE GEL Level 3 a nemastný opalovací olej TURBO AQUATIC Level 3. Pro suchou pleť jsou určeny dvousložkové opalovací spreje (shaky) s vysokým podílem nejkvalitnějších přírodních ušlechtilých olejů. Pro opálení obličeje a dekoltu je vyvinut nový FACE CREME. Díky velice širokému spektru jednorázových testrů a ampulí lze jednotlivé výrobky před zakoupením velkého balení vyzkoušet. V nabídce je široké spektrum výrobků a velikostí balení od 12 ml testrů po výhodné 250 ml lahve. Velice výhodná jsou dárková balení s 250 ml výrobkem zdarma!

Kosmetika po opalování na slunci:
Všechny výrobky Oranjito řady po opalování jsou velice vhodné i po opalování na slunci. Vzhledem k několikanásobně vyššímu obsahu i koncentraci aktivních látek ve srovnání s běžnými výrobky v řetězcích je účinnost podstatně vyšší.

NEPOUŽÍVÁME SAMOOPALOVACÍ PŘÍSADY!!!
Některé výrobky solární kosmetiky i těch nejdražších značek používají bez upozornění samoopalovací přísady, což pro zákazníka znamená několik výrazných nevýhod a "nebezpečí":
1) samoopalovací aktivní látky a přípravky neurychlují ani nezpůsobují opálení! Používání samoopalovacích přísad má vyvolat mylný dojem rychlého opálení, v žádném případě se však o opálení (pigmentaci) nejedná.
2) samoopalovací přísady jsou používány většinou bez upozornění a návodu, jak správně postupovat při aplikaci, která se značně liší ve srovnání s klasickou solární kosmetikou, protože se jedná o naprosto stejné aktivní látky, které jsou obsaženy v samoopalovacích přípravcích nebo nástřicích.
3) Při nerovnoměrném rozetření nebo na místech se suchou pletí může přípravek způsobit fleky
4) při používání samoopalovacích prostředků se má zabránit pocení (což lze v soláriu  velice obtížně), a to z důvodu zabránění tvorbě svetlých skvrn
5) účinky a funkce samoopalovacích aktivních látek jsou některými prodejci popisovány naprosto nesmyslně, lživě, formulace typu "činidlo pro pro rovnoměrnou, bohatou barvu" jsou klasický zavádějící marketingový trik, buhužel  nepravdivý

Názvy samoopalovacích přísad: Erythrulosa, DHA (dihydroxyaceton)