Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Solária Ultrasun
Solária Luxura
Solária Megasun
Solária UWE
Vertikální solária
Akce a slevy

Kontakt

Solária a solární kosmetika

Tel.: 603571264

Email: solaria@seznam.cz

náš facebook

SUPER SLEVA!

bio kosmetika

natáčení videa

Navštivte Fotky-celebrity.cz

Prodej kosmetických surovin

Kosmetické suroviny online na našem eshopu zde.

Zajišťujeme prodej kvalitních prověřených kosmetických surovin pro výrobu kosmetiky, domácí kosmetiky, přírodní kosmetiky, vlasové kosmetiky, masážní kosmetiky, tělové kosmetiky a bio kosmetiky. Nabízíme rostlinné oleje, rostlinná másla, bylinné extrakty, rostlinné extrakty, bio oleje, vitamíny, emulgátory, konzervační látky, bio suroviny, kosmetické lahvičky, kelímky a vršky. Naší výhodou je vlastní výrobna kosmetiky a dlouholeté zkušenosti s výrobou kosmetiky, veškeré suroviny jsou dlouhodobě prověřené a sami je používáme při výrobě našich kosmetických přípravků. Provádíme také zakázkové plnění kosmetiky. Dodáváme kosmetické suroviny jak pro výrobu běžné kosmetiky, tak certifikované bio suroviny. Více informací v sekci suroviny pro výrobu domácí kosmetiky.

Vyberte si požadovaný druh kosmetických surovin:

rostlinné oleje
kosmetické oleje
rostlinné oleje lisované za studena
masážní oleje
rostlinná másla
konzervační látky do kosmetiky
vitamíny
hydratační látky
bylinné extrakty
rostlinné extrakty
emulgátory
antioxidanty do kosmetiky
esenciální oleje
zklidňující látky do kosmetiky
přírodní extrakty
kosmetické oleje

Proč kosmetické suroviny od nás?
Na rozdíl od některých neseriózních prodejců kosmetických surovin kosmetické oleje ani jiné suroviny neředíme! Naše firma se již více než 17 let zabývá výrobou kosmetiky. Solární kosmetika Oranjito patří díky nejvyšší kvalitě a příznivým cenám dlouhodobě mezi absolutní špičku, díky vysoké kvalitě a jedinečnému designu získaly opalovací krémy do solária Oranjito v celosvětové konkurenci na zahraničním mezinárodním kosmetickém veletrhu první cenu „Zlatá Venuše“ za nejlepší kosmetický výrobek. Prodáváme kvalitní kosmetické suroviny pro výrobu kosmetiky, domácí kosmetiky, přírodní kosmetiky, vlasové kosmetiky, masážní kosmetiky, tělové kosmetiky a bio kosmetiky, které sami dlouhodobě používáme a zaručujeme tak jejich kvalitu. Veškeré suroviny pro výrobu kosmetiky jsou přechovávány ve schváleném skladu a provozovně certifikované pro výrobu kosmetiky a kontrolované hygienou. 

Požadujete větší množství kosmetických surovin? Poskytujeme objemové množstevní slevy. Zavolejte si o individuální cenovou nabídku na 777011119.