Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Solária Ultrasun
Solária Luxura
Solária Megasun
Solária UWE
Vertikální solária
Akce a slevy

Kontakt

Solária a solární kosmetika

Tel.: 603571264

Email: solaria@seznam.cz

náš facebook

SUPER SLEVA!

bio kosmetika

natáčení videa

Navštivte Fotky-celebrity.cz

Samoopalovací nástřik

SADU PRO SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK MŮŽETE OBJEDNAT ZDE

Je velice důležité si uvědomit, že samoopalovací nástřik nemá naprosti nic společného s opalováním. Jedná se o naprosto bezpečnou kosmetickou proceduru, na rozdíl od opalování, při kterém dochází k aktivaci melaninu díky působení UV záření. Jde o zhnědnutí či ztmavnutí pokožky, nikoliv o opálení. Se samoopalovacím nástřikem jste hnědí, ale nejste opálení! Z tohoto důvodu je nástřik vhodný také pro všechny, kteří se nesmí opalovat, nebo mají problémy s UV zářením.

Americký samoopalovací nástřik ORANJITO SPRAY TAN je vhodný pro všechny, kteří potřebují dosáhnout atraktivního bronzového opálení během několika hodin. Ideální je pro příležitosti jako svatby, módní přehlídky, taneční, večírky nebo jen pro dobrý pocit z atraktivního opálení. Intenzita jednoho nástřiku odpovídá přibližně osmi návštěvám solária. Dále je vhodný pro ty, kteří mají problémy s opalováním na slunci nebo v soláriu, nechtějí nebo nemohou vystavovat pokožku UV záření, těhotné ženy a podobně.

Při aplikaci samoopalovací emulze na pokožku dochází k reakci s aminokyselinami horní vrsvy pokožky, což způsobuje její zhnědnutí, nedochází k aktivaci melaninu. Tento pincip je tak naprosto odlišný od opalování na slunci nebo v soláriu, kde jsou využívány účinky UV záření. DHA neproniká kůží do těla, nejsou známy žádné toxikologické účinky, proto se jednoznačně jedná o nejzdravější formu opalování.

Samoopalovací nástřik ORANJITO SPRAY TAN patří k naprosté světové špičce. Základem je DHA (dihydroxyaceton), INSTANT BRONZER a ALOE VERA. Tímto složením se liší od mnoha výrobků jiných značek, které obsahují pouze DHA. Kombinace DHA a INSTANT BRONZERU zajišťuje podstatně tmavší přirozenější a déletrvající opálení, hydratace pokožky je až o 30% vyšší. Opálení má intenzivní přirozenou hnědou barvu, účinek je patrný již po třech hodinách a postupně dále tmavne. Pokud je požadovaný odstín dostačující, nástřik se osprchuje a dále netmavne.

SLOŽENÍ SAMOOPALOVACÍ EMULZE ORANJITO:

Získat krásné, bronzové a zdravé "opálení" během několika hodin? žádný problém! Novinka, samoopalovací nástřik ORANJITO SPRAY TAN, americký výrobek špičky s více než stoletou tradicí v oblasti airbrushe, firmy PAASCHE. Nový způsob opalování bez UV záření (airbrush tanning, spray tanning nebo sunless tanning) je velice rozšířen a oblíben především v USA. Tento špičkový americký profesionální systém je ideální pro solární studia, kosmetické a kadeřnické salony. Princip je založen na rovnoměrném nanesení samoopalovací emulze vyškolenou obsluhou. Aplikace trvá cca 10 minut. ORANJITO SPRAY TAN je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí být extrémně rychle a zdravě opáleni, alergiky na UV záření, těhotné ženy. Nekupujte zbytečně předražené a průměrné systémy, vyzkoušejte světovou špičku za skvělou cenu.

Samoopalovací nástřik ORANJITO SPRAY TAN patří k naprosté světové špičce. Základem je DHA (dihydroxyaceton), INSTANT BRONZER a ALOE VERA. Tímto složením se liší od mnoha výrobků jiných značek, které obsahují pouze DHA. Kombinace DHA a INSTANT BRONZERU zajišťuje podstatně tmavší přirozenější a déletrvající opálení, hydratace pokožky je až o 30% vyšší. Opálení má intenzivní přirozenou hnědou barvu, účinek je patrný již po třech hodinách a postupně dále tmavne. Pokud je požadovaný odstín dostačující, nástřik se osprchuje a dále netmavne.

Co je INSTANT BRONZER?

Jedná se o aktivní látku, která napomáhá rovnoměrnému nástřiku. Efekt se projevuje již během 2 - 4 hodin. Opálení je přirozenější, odstín je tmavší a déle vydrží.

Co je DHA?

DHA (dihydroxyaceton) je nejznámější aktivní látka, používaná v samoopalovacích přípravcích již třicet let. Název sice nepůsobí "přírodně", avšak jedná se o přírodní sacharid, většinou získávaný z rostlinného glycerolu. Byla objevena v roce 1920 a v roce 1973 byla zeregistrována americkým úřadem FDA pro použití v kosmetických přípravcích.

Při aplikaci samoopalovací emulze na pokožku dochází k reakci s aminokyselinami horní vrstvy pokožky, což způsobuje její zhnědnutí, nedochází k aktivaci melaninu. Tento pincip je tak naprosto odlišný od opalování na slunci nebo v soláriu, kde jsou využívány účinky UV záření. DHA neproniká kůží do těla, nejsou známy žádné toxikologické účinky, proto se jednoznačně jedná o nejzdravější formu opalování.
Zhnědnutí trvá přibližně 8 dní.

Neměla by přijít do styku se sliznicemi a doporučuje se ochrana očí. "Opálení" získané samoopalovacím nástřikem nechrání před účinky UV záření, nelze jej proto využívat, na rozdíl od solária, jako předopálení na dovolenou do oblastí s intenzivnějším slunečním zářením.

UPOZORNĚNÍ: SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK NENÍ OPÁLENÍ!!! JEDNÁ SE O KOSMETICKOU PROCEDURU S VELICE RYCHLÝM, ALE KRÁTKODOBÝM ÚČINKEM. NEVZNIKÁ PIGMENTACÍ PLETI A NESLOUŽÍ JAKO PREVENTIVNÍ PŘEDOPÁLENÍ K OPALOVÁNÍ NA SLUNCI NEBO V SOLÁRIU A UŽ VŮBEC NE DO JIŽNÍCH ZEMÍ S INTENZIVNÍM SLUNEČNÍM ZÁŘENÍM!

Potřebujete najít nejvhodnější školu? Vyhledávací online databáze a seznam škol v ČR www.registrskol.cz vám najde dle požadovaných kritérií jeslemateřské školyzákladní škoystřední školyvysoké školyvyšší odborné školy a jazykové školy. Dále poskytujeme aktuální informace Ministerstva školství, studenti ocení informační odkazy jako např. maturitapřijímací zkouškyjazykové kurzy a podobně. Každá střední škola má možnost jedinečné prezentace v regionálním tištěném katalogu středních škol, kde najdete přehled středních škol v příslušném kraji. Seznam středních škol obsahuje gymnáziastřední průmyslové školystřední odborná učiliště a další.
.