Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Solária Ultrasun
Solária Luxura
Solária Megasun
Solária UWE
Vertikální solária
Akce a slevy

Kontakt

Solária a solární kosmetika

Tel.: 739092266

Email: solaria@seznam.cz

náš facebook

SUPER SLEVA!

bio kosmetika

natáčení videa

Navštivte Fotky-celebrity.cz

solária na prodej

Naše firma prodává pět nejžádanějších značek solárií: Ergoline, Megasun, Ultrasun, Luxura, UWE. V sortimentu jsou jak standartní solária s opalovacím časem cca 20 minut, tak Turbosolária a vertikální solária. Zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis včetně dodávek originálních náhradních dílů přímo od výrobců. Na základě desetiletých zkušeností s prodejem, instalací, provozem a servisem solárií většiny značek solárií jsme schopni poskytnout objektivní informace ke každému modelu solária, srovnání a jejich výhody  či nedostatky a v každé cenové kategorii doporučit nejvhodnější model.
 
Samozřejmostí je prodej veškerého příslušenství, UV trubic a výbojek, digitálního dálkového ovládání HOLTKAMP, dálkového ovládání na čipové karty, solární kosmetiky, poradenství zdarma při zřizování solárního studia, rekvalifikační kurzy pro provozování solárií, zajištění leasingového financování s akontací již od 15%.

Kromě nových solárií také nabízíme výhodně použitá solária. Každé použité solárium je vybaveno špičkovými novými trubicemi s životností 800 hodin, digitálním dálkovým ovládáním HOLTKAMP, ve výborném stavu, a to za poloviční cenu ve srovnání s novými. Záruční doba na použité solárium je dvanáct měsíců, k dispozici jsou veškeré originální náhradní díly přímo od výrobců.

Samozřejmostí je nabídnout zákazníkům kvalitní UV trubice a výbojky. Značka Sunfit má více, než dvacetiletou tradici a dlouhodobě patří mezi naprostou špičku. Vynikají velice příznivou cenou, nejdelší životnosti (800 a 1000 hodin) a vysokým opalovacím efektem.

Všechna námi prodávaná solária splňují nové normy EU.

Nová norma EU 0,3 W/m2
Od roku 2007 jsou výrobci solárií povinni instalovat trubice splňující tuto novou normu. Nejedná se však o žádné technologické novinky samotných solárií, která jsou stále stejná, nijak se neupravují, pouze se nainstalují trubice, které splňují tuto novou normu, popřípadě se vymění obličejové filtry. „Úprava“ solária v žádném případě nevyžaduje „autorizovaný“ servis, jak nesmyslně informují někteří prodejci, protože výměnu trubic i filtrů si provádí většina zákazníků sama. I použitá solária tak mohou bez problému novou normu splňovat bez jakékoliv nutnosti úpravy.
V praxi nová norma znamená pouze snížení opalovacího efektu a prodloužení opalovacího času přibližně o 20 –  25%. Tato norma však bohužel v praxi neřeší naprosto nic. Pokud totiž dojde k překročení opalovacího času a spálení pokožky, nová norma již ničemu nepomůže. Jedná se pouze o alibismus institucí, protože nejdůležitějším faktorem je správné nastavení opalovacího času dle individuálních potřeb každého zákazníka. Jakkoliv proto zdůrazňovat výhody nové normy proto absolutně není na místě, protože prakticky žádné nepřinesla. Vždy existovaly trubice s dlouhými opalovacími časy, dokonce podstatně delšími, než časy u trubic dle nové normy.


Pro provozovatel solárií zajišťujeme rekvalifikační kurzy v co nejkratším termínu.

Samozřejmostí jsou veškeré propagační materiály i plakáty zdarma.

U NÁS MAJÍ SOLÁRIA VŽDY DOPRAVU A MONTÁŽ ZDARMA!!!

U VĚTŠINY MODELŮ SOLÁRIÍ DIGITÁLNÍ DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ HOLTKAMP ZDARMA!!!

Použitá solária nejdete ZDE.

PRODEJ SOLÁRIÍ
Naše firma prodává velice kvalitní a oblíbené značky solárií za příznivé ceny Ultrasun a Luxura. V sortimentu máme jak standartní solária s opalovacím časem cca 20 minut, tak Turbosolária a vertikální solária. Dále prodáváme použitá solária Ergoline UWE a Megasun. Zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis včetně dodávek originálních náhradních dílů přímo od výrobců. Na základě patnáctiletých zkušeností s prodejem, instalací, provozem a servisem solárií většiny značek solárií jsme schopni poskytnout objektivní informace ke každému modelu solária, srovnání a jejich výhody či nedostatky a v každé cenové kategorii doporučit nejvhodnější model. Všechna námi prodávaná solária splňují nové normy EU 0,3 W/m2.

POUŽITÁ SOLÁRIA
Kromě nových solárií také nabízíme výhodně použitá horizontální solária i vertikální solária Ultrasun, Luxura, Ergoline, UWE a Megasun. Každé použité solárium je vybaveno špičkovými novými trubicemi s životností 800 hodin, které splňují novou normu EU 0,3 W/m2, digitálním dálkovým ovládáním HOLTKAMP. Solária jsou přezkoušena, v dobrém stavu, za nesrovnatelně nižší ceny ve srovnání s novým soláriem. Záruční doba na použité solárium je šest až dvanáct měsíců, k dispozici jsou veškeré originální náhradní díly přímo od výrobců. Na přání zajišťujeme nová náhradní plexi do solária, jak originální od výrobců, tak levnější vlastní výroby.

UV TRUBICE A VÝBOJKY DO SOLÁRIA
Samozřejmostí je nabídnout zákazníkům kvalitní UV trubice a výbojky. Značka Sunfit má více, než dvacetiletou tradici a dlouhodobě patří mezi naprostou špičku. Vynikají velice příznivou cenou, nejdelší životnosti (800 a 1000 hodin) a vysokým opalovacím efektem. Solární trubice Sunfit jsou vhodné pro horizontální solária i vertikální solária, všechny typy a značky solárií, jako například Ultrasun, Luxura, Ergoline, UWE, Sun Vision, Megasun a další.

KOLAGENÁRIA
Kolagenária u nás s dopravou, montáží a dálkovým ovládání zdarma. Prodej solárií a kolagenárií je včetně poradenství. Německá značka kolagenárií Ultrasun a Dr. Muller nabízí tři modely za velice přijatelné ceny, jak horizontální kolagenária, tak vertikální kolagenária. Kromě kolárií nabízíme i prodej solárií a vertikálních solárií. Samozřejmostí je online prodel solární kosmetiky a příslušenství. Více informací týkajících se kolagenária a kolagenové terapie najdete zde. V kolagenáriích Ultrasun a Dr. Muller jsou použity špičkové kolagenové trubice s životností 1000 hodin. Informace o kolagenových trubicích zde. Detaily o kolagenové terapii najdete zde.

REKVALIFIKAČNÍ KURZ PRO PROVOZ SOLÁRIA
Plánujete provozovat solárium a nemáte živnostenský list? Budete potřebovat rekvalifikační kurz pro provoz solárií. Jedná se bohužel o vázanou živnost, stejně jako například kadeřnictví, kosmetika a podobně. Je potřeba buďto čtyřicetihodinový kurz pro zdravontníky, nebo stohodinový rekvalifikační kurz pro nezdravotníky. Zajistíme Vám rekvalifikační kurz pro provoz solárií rychle, individuálně, v místě Vašeho bydliště. Detaily a ceny Vám sdělíme na tel. 777011119. Rádi poskytneme veškeré potřebné informace pro provoz a otevření solárního studia nebo například provoz pouze jednoho solária jako doplněk k ostatním službám.

SOLÁRNÍ KOSMETIKA ORANJITO - VSTUP DO E-SHOPU ZDE
Začátkem roku 2013 jsme jako první firma na světě uvedli novinku v oblasti solární kosmetiky, a to opalovací másla na přírodním bio základě. Konzistencí se vlastně jedná o hustější tělové krémy do solára, které se dobře roztírají a zanechávají na pleti sametový film. Tato nová řada kosmetiky Oranjito do solária s atraktivními vůněmi, vyvinutá na základě nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti přírodní kosmetiky a bio kosmetiky. Nově vyvinutá receptura obsahuje vysoký podíl vitamínů, hydratačních, výživných, zvláčňujících a zklidňujících přírodních látek a extraktů, ušlechtilé oleje lisované za studena, Hnědnutí pokožky a uchování opálení má na starosti nově vyvinutý přírodní opalovací komplex, obsahující bioextrakt z mořské řasy (Laminaria ochroleuca bioextract), červený palmový olej, extrakt z carobu, beta-karoten. Používáme nejkvalitnější certifikované přírodní biosuroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství. Tyto výrobky neobsahují žádné syntetické konzervanty, parabeny, ropné produkty, rafinované oleje, umělá barviva, 100% přírodní bio krémy do solária jsou navíc parfémovány pouze přírodními extrakty. Spousta zákazníků nazývá nesprávně všeobecně opalovací tělová mléka jako krémy do solária, krém by měl být hustější než mléko, máslo bývá hustější než krém, přesně stanovená pravidla pro rozlišování však neexistují.
Solární kosmetika Oranjito patří díky nejvyšší kvalitě a příznivým cenám dlouhodobě mezi absolutní špičku, o čemž svědčí neustále rostoucí počet spokojených zákazníků. Právě díky špičkové kvalitě získala opalovací mléka Oranjito v celosvětové konkurenci na zahraničním mezinárodním kosmetickém veletrhu první cenu „Zlatá Venuše“ za nejlepší kosmetický výrobek. Výrobky solární kosmetiky nejsou určeny před opalováním na slunci, neobsahují UV filtr!!! V poslední době bohužel stále více neseriózních prodejců kosmetiky začalo ozančovat sluneční opalovací kosmetiku s UV filtrem jako solární kosmetiku. Pokud v soláriu použijete sluneční kosmetiku s UV filtrem, zbytečně utratíte peníze, protože pouze zabráníte opálení. Solární kosmetika má za účel opálení naopak podpořit a nikoliv jej znemožňovat. 

Levná solární kosmetika: I za velice příznivé ceny lze koupit kvalitní levné opalovací krémy do solária. Solární kosmetika Oranjito nabízí výrobky řady Level 1 a Level 2 za ceny do 200 Kč včetně DPH. Vybrat lze z několika atraktivních i jemných a neutrálních vůní. Opalovací mléka do solária Oranjito poskytují vynikající péči a jedinečné složení za super cenu. Obsahují velice účinné superbronzery, látky pro urychlení opálení, neobsahují samoopalovací přísady! Multiaktivní komplex Max.effect s jedinečnou vysokou koncentrací aktivních superbronzerů, hydratačních, zklidňujících a výživných látek, vitamínů, antioxidantů, přírodních extraktů a ušlechtilých olejů zajistí pokožce skvělou péči, výživu a ochranu před vysycháním. Aktivní penetrační systém opálení déle uchová. Velice dobře roztírají a vstřebávají, zajišťují komplexní péči o pleť, zanechávají sametově jemný, hydratační výživný a ochranný film, zabraňující vysychání a stárnutí pleti. Opalovací krémy do solária řady Level 1 zakoupíte zde, Opalovací krémy do solária řady Level 2 zakoupíte zde.

Luxusní krémy do solária: v této kategorii najdete nejsilnější opalovací přípravky do solária s nejrychlejším opalovacím efektem a nejvyšší koncentrací aktivních látek. Naše nová řada nejkvalitnější solární kosmetiky Oranjito s atraktivními vůněmi byla vyvinuta na základě nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti přírodní kosmetiky a bio kosmetiky. Jedná se o opalovací mléka, másla a krémy, které se dobře roztírají a zanechávají na pleti sametový hydratační ochranný film. Obsahuje vysoký podíl vitamínů, hydratačních, výživných, zvláčňujících a zklidňujících přírodních látek a extraktů, ušlechtilé oleje lisované za studena. Používáme nejkvalitnější certifikované přírodní biosuroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství. Luxusní krémy do solária zakoupíte zde.

NEDOPORUČUJEME POUŽÍVAT SOLÁRNÍ KOSMETIKU SE SAMOOPALOVACÍMI PŘÍSADAMI, MŮŽE VÁM TO ZPŮSOBIT ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY A JE TO NEBEZPEČNÉ!

SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK
Námi prodávaný americký samoopalovací nástřik ORANJITO SPRAY TAN patří k naprosté světové špičce. Základem je DHA , INSTANT BRONZER a ALOE VERA. Tímto složením se liší od mnoha výrobků jiných značek, které obsahují pouze DHA. Je vhodný pro všechny, kteří potřebují dosáhnout atraktivního bronzového zhnědnutí během několika hodin. Ideální je pro příležitosti jako svatby, módní přehlídky, taneční, večírky nebo jen pro dobrý pocit. Je vhodný pro ty, kteří se nechtějí nebo nemohou opalovat, těhotné ženy a podobně. Samoopalovací nástřiky jsou nejrychlejší a nejzdravější metodou, jak dosáhnout intenzivního zhnědnutí pokožky. Nabízíme kompresor pro samoopalovací nástřik s příslušenstvím, 10% a 12% samoopalovací emulzi ORANJITO. UPOZORNĚNÍ: ZHNĚDNUTÍ PLETI SAMOOPALOVACÍMI PŘÍPRAVKY NEMÁ S OPÁLENÍM NIC SPOLEČNÉHO!!! VÍCE O SAMOOPALOVACÍM NÁSTŘIKU ZDE.

KONOPNÁ KOSMETIKA ORANJITO
Konopné kosmetické výrobky značky Oranjito nabízí díky obsahu nejkvalitnějších surovin dlouhodobě prověřenou nejlepší péči pro vaši pleť. Při výrobě kosmetických přípravků používáme pečlivě vybrané nejkvalitnější certifikované biosuroviny používané v certifikované přírodní biokosmetice. Skvělé účinky kosmetiky Oranjito důsledkem kombinace spolehlivě prověřených účinků konopného oleje a dalších nejkvalitnějších surovin, používaných v přírodní bio kosmetice.
V současné době je stále více využíváno dlouhodobě známých léčivých i jinak příznivých účinků konopného oleje na pokožku.
Konopný olej je lisován výhradně z konopného semínka ze schválených odrůd konopí setého (tzv. technické nebo průmyslové konopí), které neobsahuje žádné návykové psychoaktivní látky. Námi používaný konopný olej je lisován za studena, jsou zachovány všechny jeho bioaktivní složky a vzniká tak nejkvalitnější čistý panenský konopný olej. Je využíván pro léčbu, zklidnění a zmírnění celé řady kožních potíží, jako například lupénka, ekzémy, akné, opruzeniny, opar, suchá, podrážděná a popraskaná pokožka, ale také při bércových vředech, odřeninách, popáleninách, bodnutí hmyzem a podráždění agresivním prostředím. Účinný je i na hemoroidy a při různých bolestech, dokonce i na zuby a dásně. Obsahuje vyvážený poměr vzácných nenasycených mastných kyselin a přírodních antioxidantů, je hypoalergenní, výborně se vsakuje do pokožky. Díky tomu mohou nenasycené mastné kyseliny a další složky pronikat do hlubších vrstev pokožky a okamžitě tak přímo ovlivňovat buněčné procesy. Konopný olej má díky svým jedinečným vlastnostem velice kladný vliv na stav a fungování pokožky, dokáže harmonizovat stav kožních buněk, účinně vyrovnává hydratační, lipidovou i pH rovnováhu pleti, přispívá k obnovově ochranného kožního pláště a zvyšuje tak celkovou odolnost pokožky vůči působení negativních vnějších vlivů. Nabízí přírodní alternativu k výrobkům na syntetické bázi. Je bez obsahu THC (THC FREE).
Všechny kosmetické výrobky Oranjito jsou schváleny odpovědnými orgány a certifikovány pro prodej v EU. KOSMETIKU Z KONOPÍ KOUPÍTE ZDE.

BIO KOSMETIKA ORANJITO
Na základě nejnovějších vědeckých poznatků jsme vyvinuli novou řadu přírodní biokosmetiky Oranjito, splňující podmínky certifikačních firem pro biokosmetiku. Obsahuje vysoký podíl vitamínů, hydratačních, výživných, zvláčňujících a zklidňujících látek a extraktů, ušlechtilé oleje lisované za studena. Používáme nejkvalitnější certifikované přírodní biosuroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství. V naší nabídce máme bio krémy na ruce, 100% přírodní hydratační tělový bio krém po opalování, 100% přírodní hydratační obličejový bio krém po opalování, špičkové 100% přírodní tělové bio máslo, opalovací kosmetika do solária, tělová kosmetika, přírodní kosmetika, tělová bio másla, bio kosmetika po opalování, opalovací bio kosmetika do solária, bio kosmetika z konopí

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA ORANJITO
Nová řada přírodní kosmetiky Oranjito s atraktivními vůněmi, vyvinutá na základě nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti přírodní kosmetiky a bio kosmetiky. Obsahuje vysoký podíl vitamínů, hydratačních, výživných, zvláčňujících a zklidňujících přírodních látek a extraktů, ušlechtilé oleje lisované za studena. Používáme nejkvalitnější certifikované přírodní biosuroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Potřebujete najít nejvhodnější školu? Vyhledávací online databáze a seznam škol v ČR www.registrskol.cz vám najde dle požadovaných kritérií jeslemateřské školyzákladní škoystřední školyvysoké školyvyšší odborné školy a jazykové školy. Dále poskytujeme aktuální informace Ministerstva školství, studenti ocení informační odkazy jako např. maturitapřijímací zkouškyjazykové kurzy a podobně. Každá střední škola má možnost jedinečné prezentace v regionálním tištěném katalogu středních škol, kde najdete přehled středních škol v příslušném kraji. Seznam středních škol obsahuje gymnáziastřední průmyslové školystřední odborná učiliště a další.

Naše půjčovna videokamer a půjčovna videotechniky nabízí pronájem slow motion kamery SONY FS700pronájem kamerového jeřábu s veškerým příslušenstvím, Steadicam k pronájmu. Naše videostudiovideoprodukce provádí natáčení videareklamvideoklipůnatáčení slow motion záběrů, střih videaeditaci videaletecké natáčení a letecké fotografování. K dispozici je špičkový zkušený  kameramankamerový technik a fotograf.