Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Solária Ultrasun
Solária Luxura
Solária Megasun
Solária UWE
Vertikální solária
Akce a slevy

Kontakt

Solária a solární kosmetika

Tel.: 603571264

Email: solaria@seznam.cz

náš facebook

SUPER SLEVA!

bio kosmetika

natáčení videa

Navštivte Fotky-celebrity.cz

solária na prodej

Naše firma prodává pět nejžádanějších značek solárií: Ergoline, Megasun, Ultrasun, Luxura, UWE. V sortimentu jsou jak standartní solária s opalovacím časem cca 20 minut, tak Turbosolária a vertikální solária. Zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis včetně dodávek originálních náhradních dílů přímo od výrobců. Na základě desetiletých zkušeností s prodejem, instalací, provozem a servisem solárií většiny značek solárií jsme schopni poskytnout objektivní informace ke každému modelu solária, srovnání a jejich výhody  či nedostatky a v každé cenové kategorii doporučit nejvhodnější model.
 
Samozřejmostí je prodej veškerého příslušenství, UV trubic a výbojek, digitálního dálkového ovládání HOLTKAMP, dálkového ovládání na čipové karty, solární kosmetiky, poradenství zdarma při zřizování solárního studia, rekvalifikační kurzy pro provozování solárií, zajištění leasingového financování s akontací již od 15%.

Kromě nových solárií také nabízíme výhodně použitá solária. Každé použité solárium je vybaveno špičkovými novými trubicemi s životností 800 hodin, digitálním dálkovým ovládáním HOLTKAMP, ve výborném stavu, a to za poloviční cenu ve srovnání s novými. Záruční doba na použité solárium je dvanáct měsíců, k dispozici jsou veškeré originální náhradní díly přímo od výrobců.

Samozřejmostí je nabídnout zákazníkům kvalitní UV trubice a výbojky. Značka Sunfit má více, než dvacetiletou tradici a dlouhodobě patří mezi naprostou špičku. Vynikají velice příznivou cenou, nejdelší životnosti (800 a 1000 hodin) a vysokým opalovacím efektem.

Všechna námi prodávaná solária splňují nové normy EU.

Nová norma EU 0,3 W/m2
Od roku 2007 jsou výrobci solárií povinni instalovat trubice splňující tuto novou normu. Nejedná se však o žádné technologické novinky samotných solárií, která jsou stále stejná, nijak se neupravují, pouze se nainstalují trubice, které splňují tuto novou normu, popřípadě se vymění obličejové filtry. „Úprava“ solária v žádném případě nevyžaduje „autorizovaný“ servis, jak nesmyslně informují někteří prodejci, protože výměnu trubic i filtrů si provádí většina zákazníků sama. I použitá solária tak mohou bez problému novou normu splňovat bez jakékoliv nutnosti úpravy.
V praxi nová norma znamená pouze snížení opalovacího efektu a prodloužení opalovacího času přibližně o 20 –  25%. Tato norma však bohužel v praxi neřeší naprosto nic. Pokud totiž dojde k překročení opalovacího času a spálení pokožky, nová norma již ničemu nepomůže. Jedná se pouze o alibismus institucí, protože nejdůležitějším faktorem je správné nastavení opalovacího času dle individuálních potřeb každého zákazníka. Jakkoliv proto zdůrazňovat výhody nové normy proto absolutně není na místě, protože prakticky žádné nepřinesla. Vždy existovaly trubice s dlouhými opalovacími časy, dokonce podstatně delšími, než časy u trubic dle nové normy.


Pro provozovatel solárií zajišťujeme rekvalifikační kurzy v co nejkratším termínu.

Samozřejmostí jsou veškeré propagační materiály i plakáty zdarma.

U NÁS MAJÍ SOLÁRIA VŽDY DOPRAVU A MONTÁŽ ZDARMA!!!

U VĚTŠINY MODELŮ SOLÁRIÍ DIGITÁLNÍ DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ HOLTKAMP ZDARMA!!!

Použitá solária nejdete ZDE.