Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Solária Ultrasun
Solária Luxura
Solária Megasun
Solária UWE
Vertikální solária
Akce a slevy

Kontakt

Solária a solární kosmetika

Tel.: 603571264

Email: solaria@seznam.cz

náš facebook

SUPER SLEVA!

bio kosmetika

natáčení videa

Navštivte Fotky-celebrity.cz

Solární kosmetika a samoopalovací přísady

VELKÝ POZOR NA SOLÁRNÍ KOSMETIKU, KTERÁ OBSAHUJE SAMOOPALOVACÍ PŘÍSADU DHA.

NEDOPORUČUJEME POUŽÍVAT PŘED OPALOVÁNÍM SOLÁRNÍ KOSMETIKU SE SAMOOPALOVACÍMI PŘÍSADAMI, MŮŽE TO BÝT PRO VÁS NEBEZPEČNÉ! PO APLIKACI SAMOOPALOVACÍCH PŘÍPRAVKŮ JE VAŠE PLEŤ SICE HNĚDÁ ALE VŮBEC NENÍ OPÁLENÁ! JE TŘEBA SE ROZHODNOUT, JESTLI CHCETE BÝT JEN HNĚDÍ, NEBO HNĚDÍ A OPÁLENÍ. POKUD CHCETE BÝT JEN HNĚDÍ BEZ OPALOVÁNÍ, ZVOLTE SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK.


Výrobci totiž přidávají samoopalovací přísady do některých výrobků solární kosletiky ke klamnému zvýšení opalovacího "účinku", aby měl zákazník pocit, že je výrobek více opaluje, což je velice nebezpečná lež, která ohrožuje vaše zdraví! Samoopalovací přísady totiž opálení NEZVYŠUJÍ! SAMOOPALOVACÍ ZHNĚDNUTÍ NENÍ OPÁLENÍ! Zákazník se mylně domnívá, že je více opálen, zvýší si opalovací časy a dojde ke spálení pokožky. Nemluvě o nebezpečí, ža takto "předopáleni" pojedete k moři. Samoopalovací látky nezpůsobují pigmentaci pleti, jedná se pouze o kosmetickou proceduru, dá se říci, že se jedná o "nabarvení" pokožky, proto vám nerovnoměrné nanesení samoopalovacího krému způsobí šmouhy. Vaše navenek hnědá, ale ve skutečnosti bílá neopálená pleť se tak pod barvou lehce spálí.

Některé firmy nazývají tyto látky jako "bronzery", ale nejedná se o žádné pravidlo, každý výrobce si může nazývat výrobky dle vlastního uvážení.

Z těchto důvodů naše firma kosmetiku na opalování do solária se samoopalovacími přísadami neprodává!

Více informací o samoopalovacích nástřicích zde.

Kosmetika v Brně v centru města? Navštivte nové designové kosmetické a nehtové studio v Brně CAMIS Kamila Čuprová na ulici Pellicova 3b. V našem kosmetickém salónu nabízíme kosmetické služby, tělové ošetřenímodeláž nehtů, manikúru, vizážistiku, prodlužování řas, permanentní make-up, depilace, pedikúru, svatební líčení. Poznejte příjemné moderní prostředí, respektující vaše soukromí. Našim cílem je individuální přístup ke každému zákazníkovi a neustálé zlepšování všech nabízených služeb. Payot kosmetika Brno splní Vaše představy a stane se součástí Vašeho životního stylu.