Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Solária Ultrasun
Solária Luxura
Solária Megasun
Solária UWE
Vertikální solária
Akce a slevy

Kontakt

Solária a solární kosmetika

Tel.: 603571264

Email: solaria@seznam.cz

náš facebook

SUPER SLEVA!

bio kosmetika

natáčení videa

Navštivte Fotky-celebrity.cz

Solární kosmetika › Solární kosmetika Level 2

Solární kosmetika Oranjito řady Level 2 za super ceny s dárkem zdarma. Nakupte přípravky do solária nad 700,- Kč a obdržíte dárek zdarma v hodnotě 199,- Kč. Kosmetika do solária nejen urychlí opálení, ale zajistí potřebnou péči, výživu a hydrataci během opalování v soláriu.

9 položek
Řadit podle: vzestupně třídit dle zvoleného parametru vzestupně  
Klikněte pro více informací...
199,- Kč s DPH, 164,- Kč bez DPH

Nová řada solární kosmetiky s jemnou, neutrální, unisex vůní bílého čaje pro dosažení bronzového, atraktivního a dlouhotrvajícího opálení. Obsahuje nejúčinnější superbronzery, hydratační, zklidňující a výživné látky vitamíny, přírodní extrakty a ušlechtilé oleje. Zajišťuje komplexní péči o pleť během i po opalování, zanechává na pleti sametově jemný, výživný a ochranný film, zabraňující vysychání a stárnutí pleti.

Klikněte pro více informací...
25,- Kč s DPH, 21,- Kč bez DPH

Solární kosmetika s jemnou, neutrální, unisex vůní bílého čaje pro dosažení bronzového, atraktivního a dlouhotrvajícího opálení. Obsahuje nejúčinnější superbronzery, hydratační, zklidňující a výživné látky vitamíny, přírodní extrakty a ušlechtilé oleje. Zajišťuje komplexní péči o pleť během i po opalování, zanechává na pleti sametově jemný, výživný a ochranný film, zabraňující vysychání a stárnutí pleti.

Klikněte pro více informací...
199,- Kč s DPH, 164,- Kč bez DPH

Solární kosmetika s jemnou karamelovou vůní pro karamelově hnědé, atraktivní a dlouhotrvající opálení. obsahuje nejúčinnější superbronzery, hydratační, zklidňující a výživné látky vitamíny, přírodní extrakty a ušlechtilé oleje. Zajišťuje komplexní péči o pleť během i po opalování, zanechává na pleti sametově jemný, výživný a ochranný film, zabraňující vysychání a stárnutí pleti. Pro detail a více informací klikněte na obrázek.

Klikněte pro více informací...
199,- Kč s DPH, 164,- Kč bez DPH
Level 2 Superbronzer, solární kosmetika s s exkluzivní melounovou vůní pro atraktivní, bronzové a dlouhotrvající opálení. Obsahuje nejúčinnější superbronzery, hydratační, zklidňující a výživné látky, vitamíny, přírodní extrakty a ušlechtilé oleje. Mléko zajišťuje komplexní péči o pleť během i po opalování, zanechává na pleti sametově jemný, výživný a ochranný film, zabraňující vysychání a stárnutí pleti. Vhodné pro suchou a smíšenou pleť. Pro detail a více informací klikněte na obrázek.
Klikněte pro více informací...
199,- Kč s DPH, 164,- Kč bez DPH
Opalovací dvousložkový sprej do soláia. Obsahuje velice účinné superbronzery, látky pro urychlení opálení, BEZ SAMOOPALOVACÍCH PŘÍSAD. Multiaktivní komplex Max.effect s jedinečnou vysokou koncentrací aktivních superbronzerů, hydratačních, zklidňujících a výživných látek, vitamínů, antioxidantů, přírodních extraktů a ušlechtilých olejů zajistí pokožce skvělou péči, výživu a ochranu před vysycháním.
Klikněte pro více informací...
25,- Kč s DPH, 21,- Kč bez DPH
Opalovací mléko do solária s velice příjemnou vůní mléko s medem pro dosažení bronzového, atraktivního a dlouhotrvajícího opálení. Obsahuje nejúčinnější superbronzery, hydratační, zklidňující a výživné látky vitamíny, antioxidanty, přírodní extrakty a ušlechtilé oleje. Zajišťuje komplexní péči o pleť během i po opalování, zabraňující vysychání a stárnutí pleti.
Klikněte pro více informací...
199,- Kč s DPH, 164,- Kč bez DPH
Opalovací kosmetika do solária s velice příjemnou vůní mléko s medem pro dosažení bronzového, atraktivního a dlouhotrvajícího opálení. Obsahuje nejúčinnější superbronzery, hydratační, zklidňující a výživné látky vitamíny, antioxidanty, přírodní extrakty a ušlechtilé oleje. Zajišťuje komplexní péči o pleť během i po opalování, zabraňující vysychání a stárnutí pleti.
Klikněte pro více informací...
199,- Kč s DPH, 164,- Kč bez DPH
Solární kosmetika  s exkluzivní vůní pinacolada pro atraktivní, bronzové a dlouhotrvající opálení. Obsahuje nejúčinnější superbronzery, hydratační, zklidňující a výživné látky, vitamíny, přírodní extrakty a ušlechtilé oleje. Mléko zajišťuje komplexní péči o pleť během i po opalování, zanechává na pleti sametově jemný, výživný a ochranný film, zabraňující vysychání a stárnutí pleti. Vhodné pro suchou a smíšenou pleť. Pro detail a více informací klikněte na obrázek.
Klikněte pro více informací...
202,- Kč s DPH, 167,- Kč bez DPH
Určeno pro již opálenou pleť. Obsahuje vysoce účinný komplex aktivních látek, které výrazně urychlují opálení a umožňují dosažení atraktivního bronzového odstínu opálení. Mléko je lehce roztíratelné a rychle se vstřebává. Vhodné pro suchou a smíšenou pleť.