Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Solária Ultrasun
Solária Luxura
Solária Megasun
Solária UWE
Vertikální solária
Akce a slevy

Kontakt

Solária a solární kosmetika

Tel.: 603571264

Email: solaria@seznam.cz

náš facebook

SUPER SLEVA!

bio kosmetika

natáčení videa

Navštivte Fotky-celebrity.cz

Solární kosmetika › Před opalováním prohřívací

Solární kosmetika Oranjito s dárkem zdarma. Nakupte kosmetiku do solária nad 700,- Kč a obdržíte dárek zdarma v hodnotě 199,- Kč. Krémy do solária Oranjito nejen urychlí opálení, ale zajistí potřebnou péči, výživu a hydrataci během opalování v soláriu, zklidní pleť. Kvalitní solární kosmetika nejen podporuje opálení v solária, ale také zabraňuje vysychání pleti a vyživuje pokožku. Naše solární kosmetika obsahuje také přírodní bio extrakty a bio oleje. Důležité jsou krémy po opalování. Solární kosmetika nemá za úkol chránit před opalováním, ale naopak opálení urychlit, proto neobsahuje UV filtr. Přípravky do solária chrání před vysycháním pleti. Náš e-shop nabízí široké spektrum přípravků do solária několika cenových úrovní a nabízí výběr z mnoha atraktivních vůní. 

2 položek
Řadit podle: vzestupně třídit dle zvoleného parametru vzestupně  
Klikněte pro více informací...
31,- Kč s DPH, 25,- Kč bez DPH
Level 3 Superbronzer, nový výrobek prohřívací řady profesionální solární kosmetiky s jemnou melounovou vůní, pro dosažení bronzového, atraktivního a dlouhotrvajícího opálení. Určeno pouze pro opravdové profesionály s bezproblémovou pletí. Velice silným prokrvením a prohřátím pleti dosáhnete opravdu maximálních výsledků. Není určeno pro neopálenou, citlivou pleť, na tvář a pleť s jakýmikoliv kožními problémy či abnormáliemi.
Klikněte pro více informací...
304,- Kč s DPH, 251,- Kč bez DPH
Nový výrobek prohřívací řady profesionální solární kosmetiky s jemnou melounovou vůní, pro dosažení bronzového, atraktivního a dlouhotrvajícího opálení. Určeno pouze pro opravdové profesionály s bezproblémovou pletí. Velice silným prokrvením a prohřátím pleti dosáhnete opravdu maximálních výsledků. Není určeno pro neopálenou, citlivou pleť, na tvář a pleť s jakýmikoliv kožními problémy či abnormáliemi.