Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Solária Ultrasun
Solária Luxura
Solária Megasun
Solária UWE
Vertikální solária
Akce a slevy

Kontakt

Solária a solární kosmetika

Tel.: 603571264

Email: solaria@seznam.cz

náš facebook

SUPER SLEVA!

bio kosmetika

natáčení videa

Navštivte Fotky-celebrity.cz

Velkoobchod solární kosmetiky

Velkoobchod solární kosmetiky s více než sedmnáctiletou zkušeností. Zasíláme solárním studiím a distributorům za velkoobchodní ceny. Stálým zákazníkům poskytujeme zajímavé množstevní slevy a od určité výše objednávky dopravu solární kosmetiky zdarma.

SEDMNÁCTILETÁ ZKUŠENOST S MALO I VELKOOBCHODNÍM PRODEJEM KOSMETIKY DO SOLÁRIA, STATISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ, DLOUHODOBĚ OVĚŘENÁ KVALITA!

Solární kosmetika Oranjito patří díky nejvyšší kvalitě a příznivým cenám dlouhodobě mezi absolutní špičku, splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků, o čemž svědčí neustále rostoucí počet spokojených zákazníků. Právě díky špičkové kvalitě získaly opalovací krémy do solária Oranjito v celosvětové konkurenci na zahraničním mezinárodním kosmetickém veletrhu první cenu „Zlatá Venuše“ za nejlepší kosmetický výrobek. Naší žhavou novinkou je 100% přírodní bio kosmetika do solária.

Zavolejte si, napište si o velkoobchodní ceník solární kosmetiky Oranjito bez prostředníků, výhodné množstevní slevy a akce. Solárním studiím a salónům zasíláme denně.
Nabízíme široký výběr výrobků v balení od jednorázových 12 ml testrů po výhodná 250 ml balení, velký výběr parfémů, velké cenové rozpětí, levná i luxusní kosmetika do solária.

INFO: 777011119, javointernational@gmail.com