Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Solária Ultrasun
Solária Luxura
Solária Megasun
Solária UWE
Vertikální solária
Akce a slevy

Kontakt

Solária a solární kosmetika

Tel.: 603571264

Email: solaria@seznam.cz

náš facebook

SUPER SLEVA!

bio kosmetika

natáčení videa

Navštivte Fotky-celebrity.cz

Vertikální solária

VERTIKÁLNÍ SOLÁRIA - AKTUÁLNÍ NEJVÝHODNĚJŠÍ NABÍDKA ZDE

Vertikální solária jsou díky vysokému opalovacímu výkonu a velice příznivým cenám stále žádanější. Zaberou mnohem méně prostoru a jsou energeticky málo náročná. Vertikální solárium by nemělo chybět v žádném kompletně vybaveném profesionálním solárním studiu.

Výhody vertikálního solária:
- podstatně výhodnější poměr cena/výkon ve srovnání s horizontálními solárii, která o stejném počtu trubic stojí o minimálně 50% více, ale jejich pořizivací ceny mohou být i čtyřnásobně vyšší než pořizovací ceny vertikálních solárií, opalovací efekt je však stejný. Vertikální solária tak mají nesrovnatelně lepší návratnost investice.
- hygieničnost - tělo kromě šlapek nepřichází do styku s plexisklem
- rovnoměrnější opálení - trubice jsou ve vertikálním soláriu rozmístěny rovnoměrně dokola, čímž je zajištěno rovnoměrnější opáení ve srovnání s horizontálním soláriem. Největším problémem kvality opálení v horizontálním soláriu jsou méně opálená místa na zádech (světlejší fleky), která vznikají při ležení v soláriu, což se netýká vertikálního solária.
- menší rozměry, díky čemuž jej lze instalovat do kabinky s menšími rozměry
- je pohodlnější zejména pro vyšší zákazníky


V naší nabídce najdete vertikální solária těchto značek: Megasun, Ultrasun, UWE, Luxura (Hapro)

Vertikální solária - aktuální nabídka ZDE.

Potřebujete najít nejvhodnější školu? Vyhledávací online databáze a seznam škol v ČR www.registrskol.cz vám najde dle požadovaných kritérií jeslemateřské školyzákladní škoystřední školyvysoké školyvyšší odborné školy a jazykové školy. Dále poskytujeme aktuální informace Ministerstva školství, studenti ocení informační odkazy jako např. maturitapřijímací zkouškyjazykové kurzy a podobně. Každá střední škola má možnost jedinečné prezentace v regionálním tištěném katalogu středních škol, kde najdete přehled středních škol v příslušném kraji. Seznam středních škol obsahuje gymnáziastřední průmyslové školystřední odborná učiliště a další.